15 листопада виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів нараду, на якій розглянули нагальні питання щодо надходжень до бюджету Глодоської сільської ради. Нараду проведено за участі начальника управління в Новоукраїнському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградської області Олега Прижигалінського та Глодоського сільського голови Ольги Сиси. Присутні обговорили проблемні питання, які наразі виникають при виконанні плану надходжень до бюджету територіальної громади.

За результатами наради Ользі Сисі рекомендовано провести аналіз надходження коштів сплати оренди за користування земельними ділянками на території сільської ради.