17 листопада 2021 року у Новоукраїнській районній державній адміністрації відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної ради Сергія ШУЛЬГИ, депутатів обласної ради з головами органів місцевого самоврядування Новоукраїнського району. У засіданні взяли участь виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр ДУБЧЕНКО та голова Новоукраїнської районної ради Олександр НЕБОГА.

Серед питань, які обговорювалися, питання співпраці депутатів різних рівнів і органів виконавчої влади на місцях. Зосереджено увагу на проблемах утримання та розвитку закладів охорони здоров'я, які були спільною власністю колишніх районів, питаннях ремонту доріг місцевого значення, зокрема, по маршрутах руху шкільних автобусів. Також зазначалося , що у 2022 році Кабінетом Міністрів України передбачається суттєвий ресурс для бюджетів територіальних громад: заплановане значне збільшення обсягу державної підтримки, зростання власних доходів місцевих бюджетів, підтримка соціально-економічної сфери.

У ході зустрічі ініційовано створення міжфракційного об'єднання депутатів обласної ради, які обрані по Новоукраїнському виборчому округу.