У Новоукраїнській районній державній адміністрації відзначили працівників сільського господарства

19 листопада у малому залі районної державної адміністрації відбулася зустріч керівників району з аграріями Новоукраїнщини. Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олександр ДУБЧЕНКО, голова Новоукраїнської районної ради Олександр НЕБОГА щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність за їх нелегку повсякденну працю, побажали міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

''Ви взяли на себе найважчу та найважливішу турботу – працювати на землі. Шана і подяка вам, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Слава вашій праці, низький уклін вашим натрудженим рукам і слава Україні!", - зазначив виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олександр ДУБЧЕНКО.

Відзнаками районної державної адміністрації, районної ради за сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства України були нагородженні кращі працівники сільськогосподарської галузі району.

Після церемонії вручення нагород очільники району у теплій дружній атмосфері поспілкувалися з аграріями.