24 листопада 2021 року Новоукраїнською районною державною адміністрацією проведено консультативну нараду з міськими, селищними, сільськими радами, у якій брали участь начальник фінансового відділу Галина Юрчик, начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та мобілізаційної роботи Анна Колпак, начальник відділу військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Новоукраїнського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Ніколенко. У ході онлайн – наради надані роз'яснення щодо ведення військового обліку та бронювання військовозобов'язаних, надходження плати за надані в оренду водойми, які розташовані за межами населених пунктів.