Шановні жителі району!

Щороку в четверту суботу листопада в День пам'яті жертв голодоморів ми вшановуємо пам’ять загиблих від геноциду – Голодомору 1932-1933 років, а також

голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Сумні спогади про ті трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас.

У ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.

Пам’ятаймо страшну трагедію голодомору, розумом і серцем осягнімо її смертоносну силу. Схилімо голови в глибокій жалобі, згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Спільна пам’ять та спільна історія мають об’єднувати нас, робити сильнішими. Це фундамент нашого майбутнього.

Переконаний, ми зробимо усе, щоб подібні трагедії ніколи більше не могли повторитися на українській землі!

Вічна пам'ять загиблим!

З повагою голова