03 листопада 2021 року виконуючий обов'язки голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів робочу нараду, у якій взяли участь Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, Рівнянський сільський голова Олександр Пешехонов, Ганнівський сільський голова Людмила Гаразда, Глодоський сільський  голова Ольга Сиса, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської міської ради Валентина Фортинська, начальник управління соціального захисту, охорони здоров'я Новоукраїнської міської ради Тетяна Олефіренко.

На порядку денному - питання про перспективи функціонування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської міської ради у 2022 році.

Олександр Євгенович акцентував увагу учасників зустрічі на підвищенні якості надання медичних послуг на території Новоукраїнського району, перспектив фінансування первинної ланки медичної допомоги у 2022 році.