УВАГА!

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (далі – Комітет) в рамках виконання контрольної функції проводить дослідження практики застосування законодавства з організації надання адміністративних послуг. Для проведення належного аналізу Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій (громадські організації, наукові установи тощо), які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом.

Для надання відповіді на запит вам необхідно заповнити Google форму за посиланням: https://cutt.ly/nYo2CYz.

Прохання заповнити вказану форму до 15 січня 2022 року.