Робочою групою райдержадміністрації з питання щодо стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади здійснено виїзд на територію Злинської сільської ради.

На виконання розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 09 липня 2021 року № 171-р ''Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади'' 09 грудня 2021 року здійснено виїзд у Злинську сільську раду.

Робочою групою вивчено питання щодо стану виконання виконавчим комітетом Злинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади та надано організаційну та консультативну допомогу.

Керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко під час зустрічі з колективом сільської ради акцентувала увагу на важливості співпраці органів влади та місцевого самоврядування.