09 грудня 2021 року керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко побувала з робочим візитом у Злинській територіальній громаді.

У ході робочої поїздки Тетяна Борисівна та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я та спорту районної державної адміністрації Олена Матвієнко здійснили моніторинг стану роботи пункту щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Злинської сільської ради.

Під час візиту оглянуто приміщення пункту щеплення та проведено розмову з медичним персоналом для виявлення проблемних питань , які виникають під час проведення вакцинації населення від коронавірусної хвороби.

Разом з головою Злинської сільської ради Олександром Недолужко також відвідали Злинську філію КЗ "Злинський ліцей" Злинської сільської ради. Оглянули приміщення закладу, класні, спальні та ігрові кімнати, харчоблок. Ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням філії.

Сільський голова Олександр Михайлович презентував місце відпочинку для жителів громади - парк «Затишок».

У ході робочої зустрічі обговорили нагальні питання розвитку громади, зокрема планів на 2022 рік щодо проведення ремонтів та удосконалення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери.