13 грудня 2021 року відбулася робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Дубченка за участю Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, Ганнівського сільського голови Людмили Гаразди, Глодоського сільського голови Ольги Сиси, заступника Рівнянського сільського голови Станіслава Іщенка, заступника Помічнянського міського голови Артема Щербатюка, в.о. директора КНП "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Віталія Запорожця та заступника головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради Бориса Волка щодо утримання і фінансування  КНП "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради та КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради в 2022 році.