З метою запобігання поширення коронавірусу SARS-CoV-2 на території району та на виконання доручень Прем’єр-міністра України, протокольних доручень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанов Головного державного санітарного лікаря України та пункту 36 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», територіальними органами Держпродспоживслужби посилено державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

15 грудня 2021 року Новоукраїнським відділом Головного управління Держпродспоживслужби та Новоукраїнським РВП ГУНП в Кіровоградській області здійснено перевірку 22 об'єктів торгівлі, виявлено 3 порушення (надано попередження). З метою дотримання протиепідемічних заходів в об'єктах сфери обслуговування проведено 48 санітарно-освітніх бесід .