16 грудня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Ларисою Миронескул,  представниками Рівнянської громади Станіславом Іщенко та Олександром Слюсаренком відвідали родину патронатного вихователя Лілії Козаченко в селі Рівне. Голова райдержадміністрації привітав родину з наступаючим святом, подякував патронатним батькам за гарну роботу та вручив смачні подарунки дітям.

Також посадовці відвідали вихованців Рівнянської спеціальної школи, де мали можливість переглянути святкову програму, підготовлену вихованцями та працівниками закладу освіти. Олександр Євгенович подякував вихователям за піклування та любов до дітей, привітав всіх з прийдешніми святами. В подарунок діти отримали смачні короваї, натуральний сік місцевих виробників та яблука, вирощені аграріями району.