Привітання з Днем Святого Миколая продовжуються.

Святий Миколай за традицією в святкову ніч приносить подарунки дітям. Діти вірять в чудеса, прагнуть бути слухняними, гарно вчитися.

17 грудня 2021 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Дубченко привітав вихованців Піщанобрідської спеціальної школи з Днем Святого Миколая та наступаючими святами, вручив діткам подарунки: смачні короваї, натуральний сік місцевих виробників та яблука, вирощені аграріями району.

Також слід зазначити, що відповідно до розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 10 грудня 2021 року №262-р "Про проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді району протягом грудня 2021 року-січня 2022 року",цього року без уваги та подарунків не залишиться жодна дитина з пільгових категорій на території новоутвореного Новоукраїнського району.