20 грудня 2021 року голова районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів чергову робочу нараду щодо утримання і перспективи фінансування у 2022 році комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради та комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради в 2022 році.

В нараді взяли участь заступник Новоукраїнського міського голови Олександр Руденко, Ганнівський сільський голова Людмила Гаразда, Глодоський сільський голова Ольга Сиса, Рівнянський сільський голова Олександр Пешехонов, Піщанобрідський сільський голова Сергій Мар’янов, Злинський сільський голова Олександр Недолужко, в.о. директора КНП "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради Віталія Запорожця, головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради Валентина Фортинська та начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради Тетяна Олефіренко.