27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Усі споживачі електроенергії у новорічні свята мають бути зі світлом і теплом, – Держенергонагляд

 

Новий рік – свято чудес, гарного настрою та незабутніх вражень. Під час новорічних свят збираються разом рідні, близькі люди, діляться один з одним радістю, любов’ю і теплом. Але у морози позитивні емоції, затишок і комфорт неможливий без світла. Відповідно до вимог розділу V Кодексу системи розподілу та нормативно-технічних документів безпечну, надійну й ефективну експлуатацію систем розподілу електричної енергії забезпечують оператори системи розподілу (далі – ОСР).

У зв’язку з тим, що до Держенергонагляду надходять численні звернення від споживачів щодо частих і тривалих відключень електричних мереж, через які здійснюється розподіл електроенергії до їх помешкань та з метою забезпечення якісного, надійного і безпечного постачання електричної енергії споживачам під час новорічних свят Держенергонагляд рекомендує ОСР утриматись від проведення планових ремонтних робіт на об’єктах електроенергетики і не припиняти розподіл електричної енергії до житлових будинків споживачів на період починаючи з 29 грудня 2021 року до 19 січня 2022 року включно. 

Крім того, Держенергонагляд рекомендує ОСР не проводити планові перемикання в електроустановках при низьких температурах. Згідно з пунктом 13 Правил виконання оперативних перемикань в електроустановках мінімальна від’ємна температура повітря, за якої можливе виконання планових перемикань в електроустановках, має бути зазначена в місцевих інструкціях з урахуванням кліматичних умов, характеристик устаткування, що їх гарантує виробник, та його поточного стану.

Водночас Держенергонагляд пропонує ОСР розмістити на власних офіційних вебсайтах інформацію щодо непроведення у період новорічних свят планових робіт на об’єктах електроенергетики, які були заплановані на цей період.

У випадку аварійного відключення електричної енергії ОСР повинні невідкладно оприлюднити інформацію на власному вебсайті (повідомити користувачів) щодо очікуваного терміну/строку усунення причин аварійного відключення та дати (часу) введення обладнання в роботу.

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"