Голова районної державної адміністрації Олександр Дубченко 05 січня 2022 року провів особистий прийом громадян за місцем проживання на території Ганнівської сільської ради.

До голови районної державної адміністрації за допомогою у вирішенні проблемних питань звернулися жителі Приютівського  та Шишкинського старостинських округів, сіл Ганнівка та Громуха.

Серед питань, з якими зверталися жителі були: виділення земельної ділянки (паю) відповідно до судового рішення, земельних відносин та благоустрою населених пунктів (освітлення, прогортання  та ремонт  доріг).

Олександр Дубченко  дав роз’яснення та рекомендації, а також зауважив, що вживаються заходи для позитивного вирішення зазначених питань.