27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

Архів новин
за 2014 рік

Архів новин
за 2015 рік

Архів новин
за 2016 рік

Архів новин
за 2017 рік

01 листопада 2017 року

 

Відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Новоукраїнської районної ради сьомого скликання.

Детальніше...

01 листопада 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

01 листопада 2017 року

 

У приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулася презентація світлодіодних світильників науково-виробничого підприємства "Радій".

Детальніше...

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція

Консультує Міністр юстиції: визначення місця проживання дитини

31 жовтня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

30 - 31 жовтня 2017 року

 

Викладачем навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області В.Троянським та майстром виробничого навчання цього ж учбового закладу М.Стецем проведено додаткове навчання керівного складу ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області та спеціальні об’єктові тренування з приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність до прийняття населення, що укривається.

Детальніше...

Успіх медреформи залежить від її втілення на місцях:
підсумки селекторної наради з регіонами

МІФИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

27 жовтня 2017 року

 

Відбулися заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Детальніше...

27 жовтня 2017 року

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та представника Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області проведено нічний профілактичний рейд щодо виявлення фактів продажу неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми.

Детальніше...

26 жовтня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

Прем’єр-міністр: Зростання економіки і зменшення тиску на бізнес - головний орієнтир роботи Уряду

25 жовтня 2017 року

 

У м.Гайворон Кіровоградської області відбулося перше засідання госпітальної ради Західного госпітального округу.

Детальніше...

25 жовтня 2017 року

 

Відбувся особистий прийом громадян за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленка Віктора Володимировича.

Детальніше...

25 жовтня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

25 жовтня 2017 року

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації Т.Тарасенко провела засідання колегії та нараду директорів опорних шкіл району за участі завідувачів філій.

Детальніше...

Президент та Прем'єр-міністр закликали пришвидшити впровадження
медичної реформи 

24 жовтня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко прийняв участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку.

Детальніше...

Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку

24 жовтня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської райдержадміністраціїадміністрації Олександр Івань за участі керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка провів робочу нараду з керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

 

Детальніше...

Чим лякають пацієнтів: "Чи стане після реформи медицина платною
і дуже дорогою?"

23 жовтня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Детальніше...

21 ЖОВТНЯ - 70-ТІ РОКОВИНИ ОПЕРАЦІЇ "ЗАПАД"

Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

19 жовтня 2017 року

На базі Новоукраїнської ЦРЛ було проведено перше засідання госпітальної ради Західного госпітального округу.

Детальніше...

19 жовтня 2017 року

В приміщенні райдержадміністрації відбулася презентація світлодіодних світильників науково-виробничого підприємства "Радій".

Детальніше...

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для
ЕСКО-тендерів

13 жовтня 2017 року

 

До Дня захисника України відбулося вшанування тих, хто мужньо боронить та стоїть на варті спокою своїх співвітчизників хто займається волонтерством, військово-патріотичним вихованням підростаючого покоління, вносить посильний внесок у справу захисту рідної країни.

Детальніше...

13  жовтня 2017 року

Керівник апарату райдержадміністрації Марченко М.М. провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

12 жовтня  2017 року

Перший заступник голови райдержадміністрації В. Куртичана перевірив стан готовності приміщень центральної районної лікарні до опалювального періоду.

Детальніше...

12 жовтня 2017 року

 

Для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Новоукраїнського району відбувся семінар «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування».

Детальніше...

Геннадій Зубко про напрямки реформування житлово-комунальної сфери

Глава Уряду: Ми розпочинаємо процес підвищення пенсій

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ «ЗИМОВОЇ» СУБСИДІЇ

11 жовтня 2017 року

 

Під керівництвом першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації, голови комісії з питань ТЕБ та НС, голови евакокомісії В.Куртичана за участі заступника голови райдержадміністрації О.Іваня проведено практичне відпрацювання ввідної щодо виникнення пожежі в харчоблоці Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

 

Детальніше...

10 жовтня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі заступника голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевича провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

10 жовтня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації О.Івань провів засідання організаційного комітету по відзначенню 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Детальніше...

10 жовтня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації О.Івань за участі керівника апарату районної державної адміністрації М.Марченка провів нараду щодо відзначення в районі Дня захисника України.

Детальніше...

10 жовтня 2017 року

 

Відбулося засідання Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації.

Детальніше...

Питання суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності України мають об'єднувати всі політичні сили – Глава держави

Забій  тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення

06 жовтня 2017 року

 

На території урочища Малі Байраки Комишуватської сільської ради Новоукраїнського району відбулися обласні змагання «Захисник Кіровоградщини».

Детальніше...

06 жовтня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Перерахунок пенсій необхідно здійснити в жовтні, - Прем’єр-міністр

05 жовтня 2017 року

 

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Новомиколаївської сільської ради.

Детальніше...

04 жовтня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів робочу нараду по питанню організації та проведення 06 жовтня на території урочища Малі Байраки Комишуватської сільської ради Новоукраїнського району фінального етапу обласних змагань "Захисник Кіровоградщини".

Детальніше...

04 жовтня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими керівниками територіальних органів  міністерств і відомств.

Детальніше...

Володимир Гройсман про ухвалення пенсійної реформи: Ми починаємо системні кроки, які ведуть до збільшення доходів громадян

03 жовтня 2017 року

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації за участю заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Іваня, фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та провідного інспектора Новоукраїнського РВ УДСНС України в Кіровоградській області організовано та проведено рейд на території Рівнянської сільської ради.

Детальніше...

02 жовтня 2017 року

 

Проведено обстеження приміщення ЦПК «Ювілейний» щодо стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

Детальніше...

30 вересня 2017 року

 

На Хуторі Надія відкрився фестиваль "Вересневі самоцвіти".

Детальніше...

29 вересня 2017 року

 

У центральному палаці культури "Ювілейний" відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Детальніше...

29 вересня 2017 року

 

Заступник голови Новоукраїнської райдержадиіністрації О.Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

 

28 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків.

 

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району Н.Кононенко відвідали ветеранів Другої світової війни, що перебувають на стаціонарному лікуванні у хірургічному відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні.

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

Напередодні відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району відбувся День відкритих дверей.

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації та контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації і стабілізації ситуації на споживчому ринку району.

 

Детальніше...

28 вересня 2017 року

 

У центральному палаці культури "Ювілейний" відбулося районне свято до Дня працівників освіти.

Детальніше...

27 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання організаційного комітету щодо організації відкриття обласних змагань національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини".

Детальніше...

27 вересня 2017 року

 

На стадіоні "Колос" м.Новоукраїнка відбулися змагання "Захисник Кіровоградщини" серед загальноосвітніх шкіл I-III ступенів та навчально-виховних комплексів Новоукраїнського району та Новоукраїнської міської ради.

Детальніше...

27 вересня 2017 року

 

У Кіровоградській обласній філармонії відбулися урочистості та святковий концерт до Дня учителя – професійного свята педагогів, яке традиційно відзначають у першу неділю жовтня.

Детальніше...

27 вересня 2017 року

 

На сцені Новомиколаївського сільського Будинку культури відбулося урочисте відкриття районного свята театрального мистецтва  в рамках ХLVІІ-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" за участю кращих самодіяльних театральних  колективів району. 

Детальніше...

26 вересня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі заступника голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевича провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

26 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Нвоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Детальніше...

26 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...

26 вересня 2017 року

 

Делегація ветеранів Новоукраїнського району на чолі з першим заступником голови районної організації ветеранів України Галиною Пиндик відвідали Чигиринський район Черкаської області.

Детальніше...

25 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

Детальніше...

З 20 по 23 вересня 2017 року

 

Вдруге на Міжнародній агропромисловій виставці "AGROEXPO - 2017" діє спеціалізована експозиція тваринництва та птахівництва.

Детальніше...

З 20 по 23 вересня 2017 року

 

У найбільшій в Україні Міжнародній агропромисловій виставці "AGROEXPO - 2017" приймають участь промислові підприємства району, підприємство фотоелектричних модулів та інвенторів.

Детальніше...

22 вересня 2017 року

 

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Новоукраїнської райдержадміністрації.

 

Детальніше...

21 вересня 2017 року

 

У рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO -2017" в обласному центрі розпочав роботу "Покровський ярмарок".

Детальніше...

УВАГА! СЕЗОН ГРИБІВ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 
представив проект Державного бюджету на 2018 рік

21 вересня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань надання населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

Вода - це життя!

19 вересня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

15 вересня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан привітали з Днем рятувальника працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань,а також громадян, які брали участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Детальніше...

15 вересня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

15 вересня 2017 року

 

Службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації спільно з представниками Новоукраїнського ВП ГУНП у Кіровоградській області організовано та проведено нічний рейд на території Комишуватської  сільської ради щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми.

Детальніше...

14 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання організаційного комітету з організації та проведення в районі щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Милосердя".

Детальніше...

13 вересня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання експертної комісії по присвоєнню районної премії імені Василя Сухомлинського.

Детальніше...

12 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації  В.Куртичан провів  засідання організаційного комітету щодо підготовки до  Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2017 та  Покровського ярмарку.

Детальніше...

12 вересня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан за участі заступника голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевича провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

08 вересня 2017 року

 

На базі Комишуватського сільського Будинку культури відбувся виїзний семінар працівників клубних закладів району на тему "Роль клубного закладу як культурно-дозвіллєвого центру в житті сільської громади".

Детальніше...

Послання Президента України до Верховної Ради України
"Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році"

06 вересня 2017 року

 

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек Новоукраїнського району.

Детальніше...

05 вересня 2017 року

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Новоукраїнського ВП ГУНП та начальним відділу Новоукраїнського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання БВПД організовано та проведено рейд на території Рівнянської сільської ради.

Детальніше...

01 вересня 2017 року

 

Навчальні заклади Новоукраїнського району знову наповнились веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів.

Детальніше...

31 серпня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше...

30 серпня 2017 року

 

Освітяни Новоукраїнського району зібралися у центральному палаці культури "Ювілейний" на традиційне вчительське свято щоб підвести підсумки минулого навчального року та окреслити пріоритети наступного.

Детальніше...

30 серпня 2017 року

 

Відбулася нарада з суб’єктами соціальної роботи, членами дорадчого органу – районної комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації та прийомними батьками, які проживають на території Новоукраїнського району.

Детальніше...

30 серпня 2017 року

 

Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

23 серпня 2017 року

 

На площі перед Новоукраїнською районною державною адміністрацією за участі керівництва району, органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції, трудових колективів та громадськості відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

 

Детальніше...

21 серпня 2017 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

19 серпня 2017 року

 

У м.Кропивницький на площі Богдана Хмельницького відбувся передсвятковий ярмарок–продаж сільськогосподарської продукції присвячений Дню незалежності України.

 

Детальніше...

18 серпня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко завершив проведення співбесід з сільськими головами.

Детальніше...

18 серпня 2017 року

 

У м. Новоукраїнка по вул. Героїв України відбувся передсвятковий ярмарок – продаж сільськогосподарської продукції присвячений Дню незалежності України.

 

Детальніше...

17 серпня 2017 року

 

Відбулася телефонна "гаряча лінія" за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленка Віктора Володимировича.

Детальніше...

16 серпня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України.

Детальніше...

16 серпня 2017 року

 

Відбувся виїзний прийом громадян за місцем проживання у Малопомічнянській сільській раді за участі голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленка.

 

Детальніше...

15 серпня 2017 року

 

У Новоєгорівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка та голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка проведено день відкритих дверей. 

Детальніше...

15 серпня 2017 року

 

Головою райдержадміністрації В.Самойленком розпочато проведення співбесід з сільськими головами.

Детальніше...

14 серпня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання комісії з питань нагородження до Дня Незалежності України.

Детальніше...

08 серпня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови районної ради В.Савенката міського голови О.Корінного  провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

Рух великовагового та великогабаритного транспорту

на території області обмежено

В області оголошено місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової

01 серпня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка та міського голови О.Корінного провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

Президент підписав Закон «Про Конституційний Суд»: Це суттєво підвищить рівень захисту конституційних прав громадян

28 липня 2017 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

Уряд затвердив перелік та склад медичних округів на Кіровоградщині.

27 липня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів. 

 

Детальніше...

27 липня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан та голова районної ради В.Савенко зустрілись з делегацією Кіровоградської обласної організації ветеранів України. 

 

Детальніше...

27 липня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович провів телефонну "гарячу лінію".

Детальніше...

Як не стати елементом механізму «фейкових» громад

та зберегти цілісність своєї країни

25 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів спільне засідання комісій ТЕБ та НС та евакокомісії в рамках командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту Кіровоградської області.

 

Детальніше...

25 липня 2017 року

 

На базі фермерського господарства "Омельяненко" проведено День Поля.

 

Детальніше...

22-23 липня 2017 року

 

Робочою групою проведено обстеження  території району щодо  виконання  заходів з  недопущення виникнення пожеж.

 

Детальніше...

21 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів  засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей та комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги  учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Детальніше...

21 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів  засідання штабу з питань  підготовки   та  проведення  збирання  ранніх зернових   і зернобобових культур.

 

Детальніше...

21 липня 2017 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

 

Детальніше...

21 липня 2017 року

 

Новоукраїнським районним центром соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді організовано та проведено тренінг для спеціалістів, які надають соціальні послуги.

 Детальніше...

19 липня 2017 року

 

Проведено засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

18 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району.

 

Детальніше...

15 липня 2017 року

 

Службою у справах дітей організовано та проведено нічний рейд на території Новомиколаївської та Глодоської  сільських рад.

Детальніше...

14 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан та голова районної ради В.Савенко провели зустріч з мешканцями та головою Малотимошівської сільської ради.

 

Детальніше...

14 липня 2017 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації М.Марченко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

Держгеокадастр передав учасникам АТО Кіровоградщини
5,7 тисяч земельних ділянок

12 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками правоохоронних органів району.

 

Детальніше...

12 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів особистий прийом громадян.

Детальніше...

12 липня 2017 року

 

Відбулося засідання редакційної колегії редакційно-видавничого об’єднання "Новоукраїнські новини".

Детальніше...

12 липня 2017 року

 

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Глодоської сільської ради.

 

Детальніше...

Інформація про хід  проведення збирання
ранніх зернових і зернобобових культур станом на 11.07.2017 року

11 липня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан за участі заступника голови районної ради О.Талашкевича провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

07 липня 2017 року

 

Голова Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменко побував із робочою поїздкою на ТОВ "Рассвет" Новоукраїнського району.

Детальніше...

07 липня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан та заступник голови районної ради Олег Талашкевич привітали дочірнє підприємство ТОВ "Елгран" ПАТ "Кіровоградграніт" з 50-річним ювілеєм з дня заснування.

 

Детальніше...

З 04 по 06 липня  2017 року

 

У рамках всеукраїнських командно-штабних навчань, на території району проходило  командно-штабне навчання з територіальної оборони.

Детальніше...

06 липня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

Детальніше...

05 липня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та голова Новоукраїнської районної ради В.Савенко провели засідання комісії з питань відбору кандидатів на районну Дошку Пошани.

Детальніше...

05 липня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів розширену нараду щодо вирішення питання підвезення дітей.

 

Детальніше...

05 липня 2017 року

 

На стадіоні "Зірка" відбулось урочисте відкриття командного чемпіонату України із легкої атлетики серед дорослих та командного чемпіонату України з багатоборств.

Детальніше...

05 липня 2017 року

 

Районним центром соціальної служби для сім′ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації та Новоукраїнським ВП ГУНП в Кіровоградській області проведено рейд на території Комишуватської та Малотимошівської сільських рад.

 

Детальніше...

04 липня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участю першого заступник голови райдержадміністрації В.Куртичана, голови районної ради В.Савенка та міського голови О.Корінного провів апарату нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

04 липня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі представників управління з питань цивільного захисту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Новоукраїнський район розпочав кампанію із збирання раніх зернових культур

03 липня 2017 року

 

Відбувся перший етап конкурсу та проведено співбесіду з кандидатами на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу організаційної роботи та контролю апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Детальніше...

01 липня 2017 року

 

На Добровеличківському стадіоні "Колос" РЦФЗН "Спорт для всіх", відбулися обласні зональні змагання "Краще спортивне село – 2017" з міні-футболу, волейболу та настільного тенісу. 

Детальніше...

30 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

29 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі щодо аналізу показників моніторингу соціально-економічного розвитку району.

Детальніше...

29 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації і стабілізації ситуації на споживчому ринку району.

 

Детальніше...

29 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації та контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

Детальніше...

27 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участю першого заступник голови райдержадміністрації В.Куртичана та голови районної ради В.Савенка провів апарату нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

 

Детальніше...

27 червня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка відбулись урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

 

Детальніше...

26 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

23 червня 2017 року

 

З нагоди Дня державної служби відбулись урочисті збори за участі представників державних установ району.

Детальніше...

22 червня 2017 року

Новоукраїнщина приймала учасників естафети "Всесвітній біг миру заради гармонії".

Детальніше...

22 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики в районі.

Детальніше...

22 червня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка відбулися заходи присвячені відзначенню Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Детальніше...

22 червня 2017 року

 

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Семенастівської сільської ради.

Детальніше...

21 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

Детальніше...

21 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги  учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

 

Детальніше...

21 червня 2017 року

 

Відбувся особистий прийом громадян за участі першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації Куртичана Віктора Петровича.

Детальніше...

20 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан здійснили робочу робочу поїздку до с.Куликова Балка Приютівської сільської ради.

Детальніше...

20 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участю першого заступник голови райдержадміністрації В.Куртичана та заступника голови районної ради О.Талашкевича провів апарату нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальніше...

20 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з контролю за станом здійснення виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади та робочої групи щодо проведення перевірок стану виконавської дисципліни у структурних підрозділах районної державної адміністрації та виконавчих комітетах сільських рад.

Детальніше...

20 червня 2017 року

 

Новоукраїнською районною громадською організацією інвалідів "Добробут та Надія" проведено засідання круглого столу на тему "Забезпечення рівних можливостей для дітей та молоді з інвалідністю та інших вікових категорій людей з обмеженими можливостями в отриманні соціально-культурних послуг".

Детальніше...

19 червня  2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан спільно із робочою групою з підготовки та проведення етапу міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії» здійснили обстеження маршруту проходження естафети на території Новоукраїнського району.

Детальніше...

19 червня  2017 року

 

У рамках Всеукраїнського туру "ЗміниТИ", у Новоукраїнці відбулось публічне обговорення ключових проблем в Україні. Експерти громадської організації “Центр UA” та коаліції Реанімаційний пакет реформ провели зазначене обговорення щодо перебігу затребуваних реформ і демократичних змін у регіоні та країні.

Детальніше...

16 червня  2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради О.Талашкевич та Новоукраїнський міський голова О.Корінний привітали працівників Новоукраїнської центральної районної лікарні з Днем медичного працівника.

Детальніше...

16 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан здійснили робочу поїздку до Яблунівського ФАПу.

Детальніше...

15 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів нараду по питанню удосконалення енергоефективних заходів району.

Детальніше...

Профілактика гострих отруєнь пестицидами

14 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Детальніше...

14 червня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

 

Детальніше...

СЕЗОН КУПАННЯ – ЛЕПТОСПІРОЗ!

13 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання комісії з питань нагородження.

Детальніше...

13 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

13 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

 

Детальніше...

13 червня 2017 року

 

Рівнянський сільський будинок культури гостинно зустрічав юних талантів з усіх куточків Новоукраїнщини на святковий фестиваль вихованців гуртків навчальних закладів «Таланти Новоукраїнщини – 2017».

Детальніше...

12 червня 2017 року

 

Працівники Новоукраїнського районного відділу  управління ДСНС у Кіровоградській області провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» для дітей загальноосвітніх шкіл району та міста.

Детальніше...

12 червня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів нараду по питанню удосконалення енергоефективних заходів району.

 

Детальніше...

10 червня 2017 року

 

Відправилися на відпочинок до дитячого оздоровчого закладу "Бригантина" 17 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, позбавлені батьківського піклування та діти учасників АТО.

Детальніше...

08 червня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичана та начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації Т.Тарасенко провів особистий виїзний прийом громадян села Петрівка Новомиколаївської сільської ради.

Детальніше...

08 червня 2017 року

 

Відбулося засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

07 червня 2017 року

 

На Новоукраїнському комбінаті хлібопродуктів відбувся "День відкритих дверей".

 

Детальніше...

УВАГА! ОБРОБКА МЕДОНОСНИХ РОСЛИН!

06 червня 2017 року

 

Відбулося засідання експертної комісії по присвоєнню районної премії імені Станіслава Анатолійовича Синовця.

Детальніше...

06 червня 2017 року
 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації, голова комісії з питань ТЕБ та НС, голови евакокомісії  В.Куртичан за участі керівників спеціалізованих служб району, членів комісії ТЕБ та НС, членів евакомісії та членів розрахунково-аналітичної групи провів командно–штабне тренування.

Детальніше...

06 червня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,  житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

06 червня 2017 року

 

У рамках роботи спеціалізованого формування Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді "Мобільний консультаційний пункт" центром спільно із службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації здійснено виїзд на територію Захарівської та Рівнянської сільських рад.

Детальніше...

06 червня 2017 року

 

Відбувся виїзний прийом громадян за участю начальника Головного управління Держгеокадастру  у Кіровоградській області І.Зінченка

Детальніше...

«СТЕПІВЧАНКА» підкорює нові вершини... 

ОБЕРЕЖНО, БОТУЛІЗМ!

02 червня 2017 року

 

Відбулася робоча зустріч голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка з засновником та головою ФГ "Землероб" Л.Косенком та С.Косенком.

 

Детальніше...

01 червня 2017 року
 

Відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

 

Детальніше...

01 червня 2017 року

 

З нагоди відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей голова Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віктор Самойленко та голова Новоукраїнської міської ради Олександр Корінний відвідали родину загиблого учасника антитерористичної операції Андрія Ткаченка.

Детальніше...

Вітання голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктора Самойленка
з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

СЕЗОН ОЗДОРОВЛЕННЯ: ПРОФІЛАКТИКА ГОСТРих КИШКОВих ІНФЕКЦІЇ
 та ХАРЧОВих ОТРУЄНь

31 травня 2017 року

 

Напередодні відзначення Міжнародного дня захисту дітей голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко привітав зі святом дві прийомні родини.

 

Детальніше...

31 травня 2017 року

 

Відбувся особистий прийом громадян за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленка Віктора Володимировича.

Детальніше...

31 травня 2017 року

 

Відбулася телефонна "гаряча лінія" за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленка Віктора Володимировича.

Детальніше...

31 травня 2017 року

 

 З нагоди відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко спільно з завідувачем сектору служби у справах дітей райдержадміністрації Т.Купріяненко та директором центру соціальних служб для сім′ї дітей та молоді  Н.Чорній відвідали прийомні сім′ї,  які проживають на території Рівнянської сільської ради.

Детальніше...

30 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

 

Детальніше...

30 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

Визначено переможців І етапу Всеукраїнської
військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

30 травня 2017 року

 

Здійснено перевірку роботи таборів з денним перебуванням Помічнянської, Малопомічнянської, Новоєгорівської та Комишуватської загальноосвітніх шкіл.

 

Детальніше...

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Ми в кожній краплині пісенної зливи, що зветься чарівно
«Калиновий спів»

Розпочали роботу табори з денним перебуванням

26 травня 2017 року

 

У селі Комишуватому Новоукраїнського району відбулися урочистості, приурочені до 102-ї річниці з дня народження талановитого організатора сільськогосподарського виробництва, майстра високих врожаїв Олександра Васильовича Гіталова.

 

Детальніше...

26 травня 2017 року

 

Пролунав Останній дзвінок для учнів загальноосвітніх шкіл Новоукраїнського району.

Детальніше...

З 23 по 26 травня 2017 року

 

Працівниками управління ДСНС у Кіровоградській області проведено комплексну перевірку щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби у Новоукраїнському районі, а також здійснено перевірку службової діяльності Новоукраїнського РВ УДСНС України у Кіровоградській області.

Детальніше...

Указом Президента України від 13 травня 2017 року №129/2017 присвоєно почесне звання "Мати-героїня"
Кучук Валентині Василівні

26 травня 2017 року

 

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації.

Детальніше...

25 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

 

Детальніше...

25 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги  учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Детальніше...

22 травня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка відбулися урочисті заходи з нагоди 156-ї річниці від дня перепоховання  великого сина українського народу – Т.Г. Шевченка.

Детальніше...

21 травня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

Детальніше...

19 травня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської райдержадміністрації М.Марченко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

Президент: Безвізовий режим з Євросоюзом – це гігантський крок до Європи, до утвердження свободи людини, утвердження незалежності нашої держави

18 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан за участі голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленка провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

18 травня 2017 року

 

Працівники Новоукраїнської районної державної адміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Самойленком та першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Куртичаном долучилися до святкування Дня вишиванки.

Детальніше...

17 травня 2017 року

 

У приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Детальніше...

16 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко здійснив робочу поїздку до Захарівської сільської ради.

Детальніше...

16 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко здійснив робочу поїздку до Веселокутського психоневрологічного інтернату.

Детальніше...

16 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

Європейська «Ніч музеїв» в Новоукраїнці.

13 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району, членами районної комісії ТЕБ та НС, членами районної комісії з питань евакуації та членами розрахунково-аналітичної групи.

Детальніше...

13 травня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

V Центрально – Український музейно–туристичний фестиваль

12 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісій з надання районних премій учням, які є переможцями обласних та Всеукраїнських олімпіад, захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих та спортивних конкурсів у 2016-2017 н.р. та з надання путівок обдарованим та талановитим дітям на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення влітку 2017 року.

Детальніше...

12 травня 2017 року

 

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Новоєгорівської сільської ради.

Детальніше...

Звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

Церемонія підняття Державного Прапора України
та Прапора Європейського Союзу

11 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

 

10 травня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання організаційного комітету щодо проведення урочистої церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

Детальніше...

09 травня 2017 року

 

На території Новоукраїнського району пройшли заходи приурочені до двох пам’ятних дат: Дню пам’яті та примирення й 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

Вітання голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктора Самойленка
 з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка відбулася акція "Перша хвилина миру", присвячена відзначенню Дня пам'яті та примирення.

Детальніше...

05 травня 2017 року

 

Відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш у роки Другої світової війни.

Детальніше...

05 травня 2017 року

 

Відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Новоукраїнської районної державної адміністрації.

 

Детальніше...

04 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району про надання одноразової матеріальної допомоги.

 

Детальніше...

04 травня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

ЖИТТЯ - СПОВНЕНЕ ЖИТТЯМ І НОВИМИ ВРАЖЕННЯМИ

28 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Детальніше...

28 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше...

28 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

27 квітня 2017 року

 

У приміщенні Новоукраїнського бюро правової допомоги відбувся особистий прийом громадян заступником начальника - начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Дайдакуловою Раїсою Олександрівною.
 

Детальніше...

26 квітня 2017 року

 

У приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулися заходи присвячені 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

26 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

26 квітня 2017 року

 

Відбувся виїзний прийом громадян за місцем проживання у Малотимошівській сільській раді за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка та першого заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичана.

 

Детальніше...

26 квітня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

26 квітня 2017 року

 

Народний аматорський театр з Новоукраїнки на сцені театру корифеїв.

 

Детальніше...

Звернення голови Новоукраїнської райдержадміністрації
Віктора Самойленка у зв’язку з 31-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан здійснили робочу поїздку на територію Глодоської сільської ради.

Детальніше...

24 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів нараду щодо виконання програми «Доступні ліки» на території Новоукраїнського району.

 

Детальніше...

24 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів засідання районної робочої групи щодо організації роботи опорних шкіл у Новоукраїнському районі.

Детальніше...

24 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів засідання районного штабу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...

24 квітня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

 

Детальніше...

20 квітня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...

У с.Іванівка Новоукраїнського району запрацювала сонячна фотоелектростанція "Іванівка-2"

УВАГА!
ДИСПАНСЕРИЗАЦІЯ ТВАРИН!

19 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів засідання організаційного комітету з підготовки до заходів, пов’язаних з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ !

18 квітня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

 Детальніше...

18 квітня 2017 року

 

Керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

Детальніше...

14 квітня 2017 року 

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

14 квітня 2017 року 

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та голова Новоукраїнської районної ради В.Савенко привітали з Великоднем сім’ї загиблих учасників АТО.

Детальніше...

14 квітня 2017 року 

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

Привітання голови Новоукраїнської райдержадміністрації
Віктора Самойленка з Великоднем

12 квітня 2017 року 

 

До Новоукраїнської центральної районної лікарні з робочим візитом завітали голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович та перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович.

Детальніше...

12 квітня 2017 року 

 

З метою вивчення стану запровадження програми «Доступні ліки» на території Новоукраїнського району голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко та перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан здійснили робочі виїзди до аптечних закладів, в яких можна отримати лікарські засоби за вказаною програмою.

Детальніше...

12 квітня 2017 року 

 

У м.Новоукраїнка відбувся передвеликодній ярмарок.

Детальніше...

12 квітня 2017 року 

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Детальніше...

11 квітня 2017 року 

 

Працівники райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі долучились до заходів з благоустрою.

Детальніше...

Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги
до 5 травня у 2017 році в середньому на 26%

10 квітня 2017 року 

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович провів особистий прийом громадян.

Детальніше...

07 квітня 2017 року 

 

Перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

07 квітня 2017 року 

 

Відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації.

Детальніше...

05 - 06 квітня 2017 року

 

У рамках місячника «За чисте довкілля» працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі на чолі з керівництвом Новоукраїнської районної державної адміністрації долучилися до акції з благоустрою та здійснили санітарну очистку та порослі самосіву вздовж ділянки дороги Новоукраїнка-Братське.

Детальніше...

05 квітня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Детальніше...

04 квітня 2017 року

 

Відбулася зустріч педагогічних колективів, батьківської громади та сільських голів Диминської та Семенастівської сільських  рад з керівником апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Марченком М.М. та начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тарасенко Т.Б.

Детальніше...

03 - 04 квітня 2017 року

 

Працівники Новоукраїнської райдержадміністрації взяли участь у заходах із благоустрою.

Детальніше...

Протягом березня 2017 року

 

У рамках роботи "Мобільного консультаційного пункту"  здійснено виїзди по населеним пунктам Новоукраїнського району.

Детальніше...

31 березня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів робочу нараду щодо проведення ремонту дороги державного значення Новоукраїнка-Братське.

Детальніше...

31 березня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше...

31 березня 2017 року

 

У залі засідань районної державної адміністрації своє 30-ти річчя відзначила Новоукраїнська районна організація ветеранів України.

Детальніше...

"Театральна весна Кіровоградщини-2017"

30 березня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів співбесіду з Глодоським сільським головою П.Магдою.

Детальніше...

29 березня 2017 року

 

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко провів співбесіду з  Ганнівським, Григорівським, Новоєгорівським та Малопомічнянським сільськими головами щодо вирішення проблемних питань на відповідних територіях.

Детальніше...

29 березня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

 

Детальніше...

29 березня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації та контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.


Детальніше...

29 березня 2017 року

 

Перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання робочої групи з координації і стабілізації ситуації на споживчому ринку району.

Детальніше...

29 березня 2017 року

 

Відбулося засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Детальніше...

28 березня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка з робочою поїздкою  перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович.

Детальніше...

24 березня 2017 року

 

Відбувся публічний звіт голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленка Віктора Володимировича за 2016 рік.

Детальніше...

24 березня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень.

Детальніше...

24 березня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

21 березня 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.
 

Детальніше...

21 березня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...

21 березня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Детальніше...

20 березня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку у м.Києві.

Детальніше...

20 березня 2017 року

 

Відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Детальніше...

17 березня 2017 року

 

У ЦПК "Ювілейний" відбулись урочисті заходи з нагоди 73-річниці визволення Новоукраїнщини від фашистських загарбників та 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...

17 березня 2017 року

 

У Новоукраїнці відзначили 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

 

Детальніше...

Звернення голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленка
з нагоди початку відзначення 100-річчя подій Української революції
1917-1921 років

16 березня 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко  провів  засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

 

Детальніше...

16 березня 2017 року

 

Керівник апарату М.Марченко провів засідання робочої групи з питань ведення Держаного реєстру виборців.

Детальніше...

14 березня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович з робочою поїздкою відвідав Іванівську сільську раду.

Детальніше...

14 березня 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

14 березня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко провів нараду щодо продовження роботи по створенню навчально-виховних об’єднань.

Детальніше...

14 березня 2017 року

 

Основним переробним підприємством району філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів» відкрито магазин з реалізації власної продукції.

Детальніше...

14 березня 2017 року

 

Проведено перевірку стану виконавської дисципліни та стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Кропивницької сільської ради.

Детальніше...

10 березня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

 

Детальніше...

10 березня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів робочу нараду щодо створення нових робочих місць на території Новоукраїнського району.

 

Детальніше...

09 березня 2017 року

 

У м.Новоукраїнка вшанували пам’ять Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...

09 березня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

Детальніше...

06 березня 2017 року

 

У центральному Палаці культури "Ювілейний"  відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

Детальніше...

06 березня 2017 року

 

Відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації Віктора Самойленка щодо стану утримання дороги обласного значення - Новоукраїнка - Глодоси протяжністю 16,2 км та дороги місцевого значення - Ліски - Козакова Балка (Новоукраїнка - Глодоси) протяжністю 13 км.

Детальніше...

03 березня 2017 року

 

У  залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання для суб’єктів електронного декларування.

Детальніше...

02 березня 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

01 березня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації В.Самойленко провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 73-ї річниці визволення Новоукраїнського району від фашистських загарбників.

Детальніше...

28 лютого 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

28 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей та засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Детальніше...

28 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан взяв участь у засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, який проводився засобами Інтернет-зв’язку.

Детальніше...

24 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович провів нараду щодо підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в районі за 2016 рік.

Детальніше...

24 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Куртичан Віктор Петрович провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше...

24 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

24 лютого 2017 року

 

У центральному Палаці культури "Ювілейний" відбулися збори чорнобильців Новоукраїнської районної громадської організації "Союз Чорнобиль України".

 

Детальніше...

23 лютого 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації Марченко  М.М.  провів  засідання комісії з питань надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

22 лютого 2017 року

 

Відбулася робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана з в.о.директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Л.Колесник.

Детальніше...

22 лютого 2017 року

 

Відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

 

Детальніше...

21 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

Довідку про доходи можна отримати, не відвідуючи податкову інспекцію

21 лютого 2017 року

 

Відбулася телефонна "гаряча лінія" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Куртичана Віктора Петровича.

Детальніше...

21 лютого 2017 року

 

Відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формуванню нового складу Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації.

 

Детальніше...

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

20 лютого 2017 року

 

Відбулися заходи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

Сергій Савчук: Завдяки Урядовій та місцевій підтримці впроваджувати енергоефективні заходи в оселях стає в рази дешевше та вигідніше

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

19 лютого 2017 року

 

У центральному Палаці культури "Ювілейний" пройшли творчі звіти аматорських колективів клубних закладів району.

Детальніше...

17 лютого 2017 року

 

У методичному центрі  відділу культури і туризму районної державної адміністрації відбулася  розширена рада щодо результатів діяльності роботи сільських бібліотек  району за 2016 рік  та  визначення ключових позицій розвитку бібліотек на 2017 рік.

 

Детальніше...

15 лютого 2017 року

 

У приміщенні Новоукраїнської районної ради  проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Детальніше...

15 лютого 2017 року

 

На базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи № 6 відбулась зустріч з деканом медичного факультету Донецького національного медичного університету з випускниками 11 класів шкіл Новоукраїнського району та шкіл об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

15 лютого 2017 року

 

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено рейд на території Рівнянської сільської ради.

Детальніше...

14 лютого 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

12 лютого 2017 року

 

У центральному Палаці культури "Ювілейний" пройшли творчі звіти аматорських колективів клубних закладів району.

Детальніше...

10 лютого 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович провів засідання організаційного комітету щодо відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...

Сергій Савчук: Продовжено дію Урядової програми
«теплих» кредитів на 2017 рік

08 лютого 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації В.Самойленко провів нараду з керівниками силових структур району.

Детальніше...

07 лютого 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко  провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Детальніше...

07 лютого 2017 року

 

Відбувся третій етап конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Детальніше...

07 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор Куртичан провів засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.

 

Детальніше...

06 лютого 2017 року

 

Відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Детальніше...

05 лютого 2017 року

 

У центральному Палаці культури "Ювілейний" розпочала ходу естафета культури "Від села до села" в рамках творчих звітів аматорських колективів клубних закладів району.

Детальніше...

З Новоукраїнського району направлено гуманітарний вантаж
для жителів Авдіївки.

03 лютого 2017 року

 

Відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Детальніше...

03 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

03 лютого 2017 року

 

Виповнилось 90 років учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни, учаснику програми "Зірка Пам’яті" Чуйку Миколі Васильовичу.

Детальніше...

02 лютого 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

02 лютого 2017 року

 

Виповнилось 90 років учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни, учаснику програми "Зірка Пам’яті" Косенку Петру Кононовичу.

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Новоукраїнського району та переселенцям з Донецької і Луганської областей.

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району.

Детальніше...

31 січня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

30 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

27 січня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

26 січня 2017 року

 

Розпочали роботу дві групи з вилучення та умертвіння свиней з епізоотичного осередку домоволодінь с. Рівне.

Детальніше...

26 січня 2017 року

 

Відбулася телефонна "гаряча лінія" за участі першого заступника голови райдержадміністрації Куртичана Віктора Петровича.

Детальніше...

26 січня 2017 року

 

Відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та головного спеціаліста (юриста) відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації.

 

Детальніше...

26 січня 2017 року

 

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації.

Детальніше...

25 січня 2017 року

 

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

25 січня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання конкурсної комісії райдержадміністрації.

Детальніше...

24 січня 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення питань розподілу видатків та повноважень між Новоукраїнською міською радою та Новоукраїнською районною державною адміністрацією.

Детальніше...

24 січня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

24 січня 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання координаційної ради у справах дітей.

Детальніше...

20 січня 2017 року

 

 Відбулася зустріч жителів с.Рівне з головою райдержадміністрації В.Самойленком, представником державного НДІ лабораторії діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, начальником управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Детальніше...

20 січня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Детальніше...

20 січня 2017 року

 

Керівництво району та міста разом з громадськістю взяли участь в заходах присвячених до Дня Соборності України.

Детальніше...

20 січня 2017 року

 

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Миронескул провела семінар з міським та сільськими головами.

Детальніше...

19 січня 2017 року

 

Напередодні Дня Соборності України в читальній залі центральної бібліотеки проведено годину соборності "Ти будеш жити Україно, країна щастя і добра".

 

Детальніше...

Урядова програма з енергоефективності діє, і навіть у новорічні свята ОСББ вже залучили більше 400 тис. грн на утеплення будинків

Власники вітрових та сонячних електроустановок потужністю до 30 кВт можуть стати енергонезалежними та продавати вироблену електроенергію в мережу за новими "зеленими" тарифами

19 січня 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

17 січня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

Детальніше...

13 січня 2017 року

 

Голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення питань розподілу видатків та повноважень між Новоукраїнською міською радою та Новоукраїнською районною державною адміністрацією.

Детальніше...

12 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

12 січня 2017 року

 

Керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко провів засідання комісії з питань надання субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу"

11 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

10 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

Допомога диким тваринам це спільна справа державних і громадських природоохоронців.

09 січня 2017 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

Детальніше...

06 січня 2017 року

 

Поблизу міста Новоукраїнка, внаслідок несприятливих погодних умов водій автомобіля «ISUZU» потрапив до снігового замету та самостійно не міг продовжувати рух.

Детальніше...

05 січня 2017 року

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації  В.Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

03 січня 2017 року

 

Голова райдержадміністрації В.Самойленко, перший заступник голови райдержадміністрації В.Куртичан та голова районної ради  В.Савенко здійснили робочу поїздку на територію Захарівської сільської ради.

Детальніше...

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю