27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Органи місцевого самоврядування

Назва ради Населені пункти ради* П.І.П. керівника органу місцевого самоврядування Номер телефону
Новоукраїнська районна рада  

НЕБОГА

Олександр Іванович

(05251)-2-13-53
Маловисківська міська

місто Мала Виска

селище Заповідне

село Краснопілка

селище Вишневе

село Олександрівка

село Новомиколаївка

село Тарасівка

село Паліївка

село Веселе

село Первомайське

село Лозуватка

село Димине

село Мануйлівка

село Лутківка

село Миролюбівка

село Червона Поляна

 

ГУЛЬДАС

Юрій Леонідович

(05258)-5-14-54
Новомиргородська міська

місто Новомиргород

село Андріївка

село Берегове

село Бирзулове

село Бровкове

село Бурти

село Василівка

село Ганнівка

село Дібрівка

село Защита

село Зелене

село Іванівка

село Йосипівка

село Кам'янка

село Кам'януватка

село Каніж

селище міського типу Капітанівка

село Коробчине

село Костянтинівка

село Котівка

село Лев-Балка

село Листопадове

село Лікареве

село Мар'ївка

село Мартоноша

село Мар'янопіль

село Миколаївка

село Миролюбівка

село Моргунівка

село Мостове

село Оситна

село Оситняжка

село Панчеве

село Пенькине

село Петроострів

село Писарівка

село Прищепівка

село Пурпурівка

село Рівне

село Розлива

село Рубаний Міст

село Сухолітівка

село Тишківка

село Троянове

село Турія

село Шпакове

село Щербатівка

 

ЗАБАЖАН

Ігор Валерійович

(05256)-4-29-67
Новоукраїнська міська

місто Новоукраїнка

село Звірівка

село Новоолександрівка

село Яблунівка

село Мар’янопіль

село Кам’яний Міст

село Сотницька Балка

село Арепівка

село Воронівка

село Єгорівка

село Схід

село Улянівка

село Захарівка

село Далеке

село Щасливка

село Фурманівка

 

КОРІННИЙ  Олександр Олександрович

(05251)-2-14-31

Помічнянська міська

місто Помічна

село Помічна

село Новопавлівка

село Червоний Розділ

 

АНТОШИК

Микола

Миколайович

 

(05253)-2-72-60
 

 

 

 

Добровеличківська селищна

смт Добровеличківка

село Варваро-Олександрівка

село Мар’ївка

село Дружелюбівка

село Василівка

село Олександро-Завадське

село Скопіївка

село Шевченка

село Юр’ївка

село Братолюбівка

село Вороб'ївка

село Нововікторівка

село Гнатівка

село Михайлівка

село Новомиколаївка

село Карбівка

село Липняжка

село Водяне

село Володимирівка

село Маркове

село Анатолівка

село Новолутківка

село Добротимофіївка

село Олександро-Акацатове

село Олександрівка

село Богодарівка

село Тернове

село Новостанкувата

село Трояни

село Новодобрянка

село Новоодеса

 

ОСІЄВСЬКИЙ

Володимир

Валерійович

 

 (05253)-5-12-68

Смолінська селищна

смт Смоліне

село Березівка

село П’ятихатки

село Гаївка

село Копанки

село Полохівка

село Нововознесенка

село Успенівка

село Новогригорівка

село Новоолександрівка

село Новопетрівка

село Хмельове

село Запашка

село Калаколове

село Новопавлівка

село Якимівка

село Андріївка

село Виноградне

село Дорофіївка

село Межове

село Миропіль

село Новостанівка

 

МАЗУРА

Микола

Миколайович

 

(05258)-5-45-25
 

 

 

 

Ганнівська сільська

село Ганнівка

село Громуха

село Шутеньке

село Юр’ївка

село Григорівка

село Караказелівка

село Шишкине

село Острівка

село Кропивницьке

село Вільні Луки

село Трудолюбівка

село Приют

село В'юнки

село Куликова Балка

 

ГАРАЗДА

Людмила

Дмитрівна

 

(05251)-4-52-21

Глодоська сільська

село Глодоси

село  Вербівка

село  Мар'янівка

село Новомиколаївка

село Войнівка

село Михайлівка

село Новоподимка

село Петрівка

село Подимка

село Ліски

село Козакова Балка

 

СИСА

Ольга

Василівна

 

(05258)-5-45-25

Злинська сільська

село Злинка

село Новаківка

село Розсохуватка

село Плетений Ташлик

село Первомайськ

село Шевченкове

НЕДОЛУЖКО

Олександр

Михайлович

 

(05258)-5-45-25
Мар'янівська сільська

село Мар'янівка

село Вись

село Заріччя

село Ковалівка

село Матусівка

село Олексіївка

село Павлівка

село Веселівка

село Арсенівка

село Велика Виска

село Оникієве

село Пасічне

село Новокрасне

село Новомихайлівка

село Новооникієве

ФЛОРЯ

Андрій

Володимирович

 

(05258)-5-45-25
Піщанобрідська сільська

село ПіщанийБрід

село Веснянка

село Крикунка

село Нова Ковалівка

село Перемога

село Любомирка

село Вікняне

село Коколове

село Червона Поляна

село Микільське

село Якимівка

село Глиняне

село Міжколодяжне

село Новоглиняне

село Миколаївка

село Новопетрівка

село Олексіївка

село Кирилівка

село Перчунове

село Сміливе

 

МАРꞌЯНОВ

Сергій

Іванович

 

(05253)-2-52-93
Рівнянська сільська

село Рівне

село Іванівці

село Вільне

село Лозуватка

село Червоний Ташлик

село Радіне
село Іванівка

село Квітка

селище Костянтинівка

село Степове

село Солдатське

село Вишневе

село Піщанське

село Комишувате

село Водяне

село Софіївка

село Мала Помічна

село Висоцьке

село Ковалівка

село Піддубне

село Мала Тимошівка

село Варварівка

селище Новоселівка

село Новоєгорівка

село Веселий Кут

село Лєонтовичеве

село Нововодяне

село Семенасте

село Нерубаївка

ПЕШЕХОНОВ

Олександр

Дмитрович

 

(05251)-4-12-05

Тишківська сільська

село Тишківка

село Андріївка

село Богданівка

село Гаївка

село Вірне

село Новотишківка

село Осикове

село Федорівка

село Новомихайлівка

село Показове

село Попівка

 

ЗАВАЛКО

Іван

Вікторович

 

(05253)-5-52-42

 

*Відповідно до розпорядження КМУ Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Кіровоградської області

 

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"