27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

ДОВІДКА

про стан агропромислового комплексу Новоукраїнського району

 

Рілля в обробітку займає 415,3 тис. га, що складає 23,6 % від загальної площі ріллі по області.

В основному в районі займаються вирощуванням зернових та технічних культур площа яких складає майже 93% від загальної площі ріллі.

Зернові культури займають площу 206,5 тис.га, (49,7%), технічні культури 179 тис. га, (43,1%), картопля та овоче-баштанні культури 13,8 тис. га, (3,3%), кормові культури 7,6 тис. га (1,9%), пари 8,4 тис. га, (2,0).

За інформацією Головного управління статистики у області по сільськогосподарських підприємствах станом середня урожайність зернових культур складає 32,9 ц/га.

У сільськогосподарських підприємствах Новоукраїнського району чисельність поголів’я ВРХ –3149 гол., в тому числі корів - 1164 гол., свиней - 21527 гол., овець -  3210 гол. та птиці –1770 гол.

У районі працює одне племінне господарство по розведенню та вирощуванню чистокровної верхової породи коней.

Налічується 27,3 тис. особистих селянських господарств, у користуванні яких знаходиться 76,9 тис. га землі, з них для ведення особистого селянського господарства – 20 тис. га.

Зареєстровано 763 фермерських господарства. Вони обробляють понад 96,3 тис. га сільськогосподарських угідь. У середньому на одне фермерське господарство припадає 166 га. 

У районі працюють 4 сільськогосподарські кооперативи: "Прометей Канежа" та "ПомічнянськаМТС-Агро"- з обробітку ґрунту; "Аквадрім" - овочевий; "Фенікс Еко Гармонія" - по вирощуванню високоенергетичної культури -  павловнії.

Сільськогосподарськими підприємствами області сплачено громадянам орендної плати за оренду земельних часток (паїв) за січень-листопад 2020 року у сумі 672,8 млн. грн., що становить 26,9% від загальної суми орендної плати, сплаченої підприємствами області.

На території району здійснюють свою діяльність 6 597 одноосібників, які задекларували свої доходи за 2019 рік та сплатили 11,6 млн. грн ПДФО.

 

 

Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 
 

Сільськогосподарські підприємства