27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Інформація

про роботу відповідальної особи з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації щодо реалізації державної антикорупційної політики у 2017 році

 

У 2017 році відповідальною особою з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації разом з місцевими органами виконавчої влади здійснювалася реалізація Антикорупційної стратегії відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 01 липня 2015 року № 217-р "Про затвердження районних заходів з виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки", від 01 вересня 2016 року № 325-р "Про затвердження районної антикорупційної програми на 2016-2017 роки".

У райдержадміністрації проводиться роз’яснювальна робота з державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави, щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших вимог, встановлених Законом України "Про запобігання корупції". Також проводились роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій та відповідальності щодо їх неподання чи несвоєчасного подання.

З метою дотримання суб'єктами декларування вимог фінансового контролю на початку березня 2017 року на нараді у голови райдержадміністрації з керівниками відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих територіальних органів, міністерств і відомств України в районі, а також на методичній нараді з міським та сільськими головами проведено роз’яснювальну роботу щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Наприкінці грудня 2017 року з метою виконання вимог Закону України "Про запобігання корупції" в частині подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом їх заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції та з метою завчасної підготовки до чергового етапу декларування проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та міськсільголовами району щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування, зокрема, щодо перевірки правильності електронної поштової скриньки, терміну дії та працездатності електронного цифрового підпису.

З метою підвищення рівня знань та вдосконалення практики застосування положень антикорупційного законодавства, протягом 2017 року, забезпечено підвищення кваліфікації державних службовців.

В листопаді 2017 року відповідальною особою з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації прийнято участь у семінарі-тренінгу, який проводився представниками Національного агентства на основі нової редакції Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Протягом 2017 року працівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів до кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" не притягувалися.

З метою реалізації права кожного на доступ до публічної інформації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації створено рубрику "Доступ до публічної інформації", забезпечено своєчасне опублікування прийнятих розпоряджень, а також здійснюється систематичне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність райдержадміністрації.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації функціонує розділ «Запобігання проявам корупції», в якому розміщено інформаційні матеріали антикорупційної тематики.

Також з метою забезпечення можливості для внесення повідомлень про корупцію, на веб-сайті районної державної адміністрації розміщено баннер "Повідомлення про корупцію" з інформацією про можливість анонімного повідомлення про корупцію та створено зворотній зв’язок для здійснення повідомлень особами, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

З метою забезпечення відкритості у сфері надання адміністративних послуг у районі за принципом "єдиного вікна" працює центр надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП). ЦНАП райдержадміністрації підключений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. За 2017 рік ЦНАПом надано 8 719 адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації забезпечений інформаційними стендами, на яких розміщено: переліки та інформаційні картки адміністративних послуг,бланки заяв тощо.

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації розміщено рубрику “Адміністративні послуги”.

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю