27100, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua

Розпорядженням голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 11 червня 2019 року № 186-р затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства.

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування складу молодіжної ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації

 

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації відбудуться 12 серпня 2019 року в приміщені районної державної адміністрації.

 

Початок зборів о 09.00 год.

Початок реєстрації о 08.30 год.

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування складу молодіжної ради при Новоукраїнській районній державній адміністрації:

 

БІЛОКІНЬ Наталія Миколаївна – голова районного комітету профспілки працівників культури (за згодою)

ІВАНЬ Олександр Вікторович – заступник голови районної державної адміністрації

КАЄНКО Наталія Георгіївна – заступник голови Новоукраїнського районного профспілкового комітету працівників освіти

КОТЛОВА Наталія Анатоліївна - голова районної організації Товариства Червоного Хреста України (за згодою)

КРАВЧЕНКО Вікторія - голова Новоукраїнського районного парламенту дітей

МАРЧЕНКО Микола Миколайович керівник апарату районної державної   адміністрації

САБАДАШ Наталія Володимирівна – координатор громадської організації Новоукраїнський районної парламент дітей

СЕМЕНОВА Світлана Олександрівна – громадської організації "Інформаційно-освітній дозвіллєвий центр "Духовність" (за згодою)

ЧІПЛЯКА Інна Олександрівна- головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації

 

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

 

Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

 

Строк повноважень складу молодіжної ради — два роки.

 

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

 

Членство в молодіжній раді є індивідуальним.

 

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (за згодою);

представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

жителями відповідної адміністративно-територіальної одиниці, які делегуються до складу молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про молодіжну раду (за згодою).

 

До складу молодіжної ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади та місцевого самоврядування.

 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

 

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

 

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

 

Документи приймаються ініціативною групою до 17.15 год. 12 липня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Новоукраїнка, вул. Соборна 59, ІІ поверх, каб. № 11а з 08.00 до 17.15 год.

Додаткова інформація:

контактна особа:

Сабадаш Наталія Володимирівна – методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації (тел.. 2-11-48).

 ____________________________________________  

Головна сторінка

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"