27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна
cvk

Адреса відділу:

27100, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх) телефон (05251) 2-27-48.

 

Графік роботи відділу:

  • понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,
  • п’ятниця з 8.00 до 16.00,
  • перерва на обід з 12.00 до 13.00,
  • субота, неділя - вихідні.

 

drv

Особистий кабінет виборця

Зміна персональних даних Включення до реєстру Здійснення публічного контролю Тимчасова зміна голосування

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

Увага!

Виборці - власники ІD-паспортів!

З 20 червня 2018 року для внесення змін до Реєстру та підтвердження місця реєстрації у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації, надання витягу з реєстру разом із новим паспортом-карткою є необов’язковим у зв’язку з наявністю у відділі пристрою для зчитування ІD-паспортів.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України (у разі наявності - ІD-паспорт).

Звертатись за адресою: м.Новоукраїнка. вул. Соборна, 59, кабінет 10 (І поверх), телефон (0251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,

п’ятниця з 8.00 до 16.00,

перерва на обід з 12.00 до 13.00,

субота, неділя – вихідні.

Шановні виборці!

Постановою Центральної виборчої комісії від 18 серпня 2017 року № 164 призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Згідно з додатком 10 до даної Постанови ЦВК 29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори Помічнянського міського голови та депутатів Помічнянської міської об’єднаної територіальної громади Добровеличківського району Кіровоградської області, до складу якої увійшли місто Помічна Добровеличківського району та Помічнянська сільська рада Новоукраїнського району (села Помічна, Новопавлівка, Червоний Розділ).

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України “Про місцеві вибори” право голосу на місцевих виборах мають громадяни України, визначені статтею 70 Конституції України, які належать до відповідної територіальної громади та проживають у межах відповідного виборчого округу.

Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:

1) паспорт громадянина України; в разі наявності ІD-паспорта — витяг з реєстру;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Відповідно до ст. 31 Закону України “Про місцеві вибори” кожний виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

Перевірити свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців можна за допомогою мережі Інтернет на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців”, зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”, або звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м.Новоукраїнка, вул.Соборна, 59, 1-й поверх, кабінет №10.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а в разі зміни прізвища — документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю - з 8.00 до 16.00, обідня перерва - з 12.00 до 13.00. Телефон: 2-27-48.

Шановні виборці!

Відповідно до Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20.11.2012 № 5492-VI зі змінами і доповненнями внесеними Законами України № 1474-VIII від 14.07.2016, № 1670-VIII від 06.10.2016, № 1774-VIII від 06.12.2016 в Україні запроваджено видачу ID-паспортів.

Власникам ІD-паспортів з метою уникнення ускладнень із підтвердженням місця реєстрації разом із новим паспортом-карткою необхідно надати паперовий витяг з реєстру.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного Реєстру виборців апарату Новоукраїнської РДА рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України ( в разі наявності ІD-паспорта — витяг з реєстру).

Звертатись за адресою м.Новоукраїнка, вул.Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх), телефон (0251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,

п’ятниця з 8.00 до 16.00,

перерва на обід з 12.00 до 13.00,

субота, неділя – вихідні.

До уваги громадян України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців

 

“Органам реєстрації міської та сільських рад”

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату
Новоукраїнської державної адміістрації

Відділ ведення Державного реєстру виборців утворений Новоукраїнською районною державною адміністрацією та є структурним підрозділом апарату райдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Структура відділу:

  • Начальник відділу —

  • Головний спеціаліст — Овсюкова Ірина Вікторівна

  • Спеціаліст —

Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:

  • - ведення персоніфікованого обліку виборців для забезпечення обліку громадян України, що мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території району;

  • - складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищного голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

1. Подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2. Отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3. Отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4. Одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5. Звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6. Оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7. Захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Шановні жителі Новоукраїнського району!

Для перевірки та уточнення персональних даних у Державному реєстрі виборців Вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ та інші підтверджуючі документи.

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"