27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна
cvk

Адреса відділу:

27100, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх) телефон (05251) 2-27-48.

 

Графік роботи відділу:

  • понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,
  • п’ятниця з 8.00 до 16.00,
  • перерва на обід з 12.00 до 13.00,
  • субота, неділя - вихідні.

 

drv

Особистий кабінет виборця

Зміна персональних даних Включення до реєстру Здійснення публічного контролю Тимчасова зміна голосування

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої встановлено у додатку 2 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року № 893. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

УВАГА!

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори позачергові вибори до Верховної Ради України, призначені відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року №303/2019 "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

 

Доводимо до вашого відома, що власні персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете перевірити, а також, при необхідності привести в актуальний стан, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської  районної державної адміністрації за адресою вул.Соборна, 59, м.Новоукраїнка (приміщення райдержадміністрації, І поверх, 10 каб.).

Перевірити власні персональні дані можна також за допомогою мережі Інтернет на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців”, зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”.

 

Довідкову інформацію можна отримати за тел.(05251) 2-27-48.

До уваги виборців!

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:

- паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки

- військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби)

- тимчасового посвідчення громадянина України.

Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.

УВАГА!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України, призначені відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII.

 

Доводимо до вашого відома, що власні персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете перевірити, а також, при необхідності привести в актуальний стан, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської  районної державної адміністрації за адресою вул.Соборна, 59, м.Новоукраїнка (приміщення райдержадміністрації, І поверх, 10 каб.).

Перевірити власні персональні дані можна також за допомогою мережі Інтернет на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців”, зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”.

 

Довідкову інформацію можна отримати за тел.(05251) 2-27-48.

Роз’яснювальна інформація, що стосується

тимчасової зміни місця голосування

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах або всеукраїнському референдумі за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

За мотивованим зверненням виборця орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести:

-  довідку з місця роботи,

- довідку з місця навчання,

- документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати,

- та інші. Перелік таких документів не є вичерпним.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, встановлено особливий порядок тимчасової зміни місця голосування: документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, такі виборці можуть не додавати до заяви.

Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, та який перебуватиме в день виборів чи всеукраїнського референдуму на території України, приймається органом ведення Реєстру за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування, або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Якщо виборець, який проживає в Україні, та перебуватиме в день виборів за її межами,   може звернутися з заявою про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, з проханням тимчасово змінити місце його голосування на виборах, всеукраїнському референдумі на іншу закордонну виборчу дільницю (дільницю для голосування), приймається органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

 

Увага!

Виборці - власники ІD-паспортів!

З 20 червня 2018 року для внесення змін до Реєстру та підтвердження місця реєстрації у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації, надання витягу з реєстру разом із новим паспортом-карткою є необов’язковим у зв’язку з наявністю у відділі пристрою для зчитування ІD-паспортів.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України (у разі наявності - ІD-паспорт).

Звертатись за адресою: м.Новоукраїнка. вул. Соборна, 59, кабінет 10 (І поверх), телефон (0251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,

п’ятниця з 8.00 до 16.00,

перерва на обід з 12.00 до 13.00,

субота, неділя – вихідні.

Шановні виборці!

Відповідно до Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20.11.2012 № 5492-VI зі змінами і доповненнями внесеними Законами України № 1474-VIII від 14.07.2016, № 1670-VIII від 06.10.2016, № 1774-VIII від 06.12.2016 в Україні запроваджено видачу ID-паспортів.

Власникам ІD-паспортів з метою уникнення ускладнень із підтвердженням місця реєстрації разом із новим паспортом-карткою необхідно надати паперовий витяг з реєстру.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного Реєстру виборців апарату Новоукраїнської РДА рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України ( в разі наявності ІD-паспорта — витяг з реєстру).

Звертатись за адресою м.Новоукраїнка, вул.Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх), телефон (0251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,

п’ятниця з 8.00 до 16.00,

перерва на обід з 12.00 до 13.00,

субота, неділя – вихідні.

До уваги громадян України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців

 

“Органам реєстрації міської та сільських рад”

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату
Новоукраїнської державної адміістрації

Відділ ведення Державного реєстру виборців утворений Новоукраїнською районною державною адміністрацією та є структурним підрозділом апарату райдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Структура відділу:

  • Начальник відділу — Аношкіна Оксана Євгеніївна

  • Головний спеціаліст —

  • Спеціаліст —

Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:

  • - ведення персоніфікованого обліку виборців для забезпечення обліку громадян України, що мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території району;

  • - складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищного голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

1. Подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2. Отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3. Отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4. Одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5. Звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6. Оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7. Захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Шановні жителі Новоукраїнського району!

Для перевірки та уточнення персональних даних у Державному реєстрі виборців Вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ та інші підтверджуючі документи.

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"