27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Буча і Бучанський район. 33 дні окупації. Понад 1400 смертей, із них 37 дитячих. Понад 175 людей знайдено в братських могилах і камерах тортур. 9000 російських воєнних злочинів. 365 днів, як це знову вільне українське місто. Символ звірств армії країни окупанта. Ніколи не пробачимо. Покараємо всіх винних.

Коли деокупували Бучу, ми побачили, що диявол не десь там – він на землі. Страшна правда про те, що відбувалося на тимчасово окупованих територіях, відкрилася світу.

Ми ніколи не забудемо жертв цієї війни й обов’язково притягнем до відповідальності всіх російських вбивць. — Президент України Володимир Зеленський.