27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Якщо ви хочете отримати нові навички і брати від життя максимум – приходьте навчатися в Автошколи для осіб з інвалідністю. Тут потурбувались про доступність навчання для всіх.

В Автошколах для осіб з інвалідністю ви можете отримати послуги з вивчення теорії та здобути практичні навички водіння автомобіля; скласти теоретичний та практичний іспити – після чого отримати посвідчення водія. А за потреби, перенавчитися / отримати навички керування автомобілем з ручним керуванням.

Це унікальні школи, які реалізовані МВС України в рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Вони покликані створити рівні можливості для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем – надаючи цілісну та якісну державну послугу.

Наші переваги:

сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю;

сертифіковані та сучасні учбові автомобілі з ручним керуванням;

навчання і складання іспитів в інклюзивних приміщеннях;

досвідчені викладачі, які зрозуміють та допоможуть;

можливість індивідуального навчання за зручним графіком.

В Автошколах знайдуть підхід до кожного, щоб ви могли отримати якісні та доступні послуги. Якщо ви не можете приїжджати на очні заняття – є можливість вчитися онлайн. А на практичні заняття вам таки доведеться приїхати, але за вашим бажанням графік може бути гнучким.

Ми надаємо можливість навчатися як індивідуально, так і у складі змішаних інклюзивних груп, які об’єднують як осіб з інвалідністю, так і без інвалідності. Усього на навчання майбутніх водіїв з інвалідністю виділяють 11 тижнів з яких 4 тижні йде теорія та 7 – практика. В одній групі буде не більше ніж 30 осіб.

До речі, за вашим бажанням ви можете призупинити ваше навчання і продовжити його пізніше з того місця, де ви закінчили. Щоб стати слухачем Автошколи для осіб з інвалідністю – не потрібно нічого особливого. Як і в будь-яку автошколу ви просто подаєте заявку та медичні документи.

4 етапи для вступу в Автошколу:

пройдіть медико-соціальну комісію та отримайте довідку про причину та групу інвалідності;

пройдіть медичний огляд та отримайте довідку про можливість керувати Т/С;

виберіть Автошколу для теоретичної та практичної підготовки;

подайте до навчального закладу необхідний пакет документів: заяву на ім’я директора автошколи; копію паспорта громадянина України або документа, що

посвідчує особу та підтверджує її громадянство чи спеціальний статус;  копію одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або повідомлення про відмову від його прийняття; медичну довідку, кольорову фотографію 3,5 х 4,5 см.

Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України (Київська область, Львівська область, Хмельницька область, Кіровоградська область, Дніпропетровська область).

Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння зручно та доступно за адресами:

Національна академія внутрішніх справ. Київська область, с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1). Тел: (067) 503-56-18; (096) 508-15-68

Харківський національний університет внутрішніх справ. Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14- а. Тел.: (067)968-08-28; (063) 969-04-33

Донецький державний університет внутрішніх справ. Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1. Тел.: 096 082 49 21; (097) 517-88-82; (066) 857-00-47

Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Тел.: (032)261-57-01; (067) 407-42-88; (067) 924-04-24

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. тел.: (067) 636-97-40.

Інформація щодо порядку отримання послуги доступна за посиланням https://driveability.mvs.gov.ua