27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Буде час, коли Україна зможе відсвяткувати вступ до Європейського Союзу.

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський, коментуючи рішення Європейської Ради про початок перемовин щодо вступу України до ЄС.

«Сьогодні – рішення про початок переговорів про вступ у Європейський Союз. Після цього кроку ще будуть наступні. Це велика робота – інтегрувати державу, усі інституції, усі норми до Євросоюзу. Але зробимо. Україна вже не раз доводила, на що ми здатні. Буде й інше переможне рішення – буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ України у Євросоюз», – наголосив Глава Держави у відеозверненні 14 грудня.

Зі свого боку Віцепрем’єрка Ольга Стефанішина зауважила, що останні тижні Президент, українська дипломатія та представники євроінтеграційної команди продовжували інтенсивний діалог з європейськими партнерами заради ухвалення історичного рішення.

«Саме наша впевненість, результати, яких ми змогли досягти і та енергія, відданість і боротьба, яка є символом кожного українця сьогодні і яка стала символом звернення Президента до лідерів ЄС, мали вирішальне значення. Жоден з лідерів, заходячи в залу, де відбувались закриті перемовини, не коливався. Саме до такої Європи ми прагнемо, саме до такої Європи ми йдемо. Ми сьогодні у точці неповернення до сумного минулого. Ми сьогодні у точці відліку нашого майбутнього, мирного майбутнього України», – наголосила вона.

Детальніше про ключові висновки засідання Європейської Ради – в інфографіках :

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"