27100, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59 e-mail: [email protected]
 
Головна сторінка

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

                        НОВИНИ 

Новоукраїнщина: проведено захід до 300-річчя українського письменника та філософа Григорія Сковороди.

01.11.2022 року, в приміщенні Новоукраїнської центральної бібліотеки,  психологом Філіною Тетяною був проведений захід для клієнтів пробації з метою висвітлення яскравих сторінок життя поета та знайомство з музичними творами на вірші Григорія Сковороди.      

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди.

Усі учасники заходу дізнались багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.

    Робоча зустріч з представником бюро безоплатної правової допомоги.

   Днями, на виконання меморандуму про співробітництво, працівниками Новоукраїнського районного відділу було проведено робочу зустріч з головним спеціалістом відділу «Новоукраїнське бюро безоплатної правової допомоги» Оленою Августюк.

   Під час робочої зустрічі було обговорено питання про умови отримання безоплатної вторинної допомоги ветеранам війни та особам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

   Збройний конфлікт на Сході України триває і з кожним роком кількість осіб, з числа засуджених, які мають статус учасника бойових дій, суттєво збільшується кожного року.

   Тому, працівникам Новоукраїнського районного відділу, були надані роз’яснення з метою підвищення рівня обізнаності з даного питання для поширення інформації серед ветеранів та направлення їх до бюро.

 

Правознавча година «Право мати право: паспорт у 14».

Начальником Новоукраїнського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області, 08.12.2021 року, взято участь у засіданні підліткового клубу «Підліток», який було проведено для учнів 6 класу Новоукраїнського ліцею № 6.

Змістовна та повчальна бесіда прийшлася до душі дітям, вони охоче відповідали на запитання, запитували у відповідь, і взагалі, дивували своєю обізнаністю організаторів заходу.

З кожним роком покоління дітей «дорослішає». Світ стрімко змінюється, і це знаходить відображення в житті кожного з нас.

Діти рано отримують відповіді на багато питань, раніше дорослішають, ніж покоління батьків і швидше розуміють, як влаштоване життя. Нинішні діти дуже болюче відчувають брехню, цінують прозорість і відкритість у відносинах з дорослими. І те, що їм нецікаво з перших секунд, ризикує залишитися поза уваги.

Донести дітям інформацію, яка на перший погляд є нецікавою, одноманітною, іноді складно. Але цього разу нам це вдалося на сто відсотків. Учні отримали вичерпну інформацію і стосовно паспортів нового зразку, і різні правознавчі цікавинки.

 Під час навчального процесу, навіть в умовах карантинних обмежень, робота з дітьми в руслі профілактики правопорушень продовжується. Днями персонал Новоукраїнського районного відділу філії Держаної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, комунального закладу «Новоукраїнський міський центр соціальних служб» та Новоукраїнського РВП ГУНП відвідали студентів I курсу Новоукраїнського ДНЗ ПТУ № 40. Діти цього віку особливо вразливі і найменший привід або зміна оточення, може призвести до непоправного. Матимемо надію, що діти відчули бажання організаторів заходу донести важливість проблеми.

Робоча зустріч з начальником Новоукраїнського РВП ГУНП.

 

Начальником Новоукраїнського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області, організовано робочу зустріч з начальником  Новоукраїнського РВП ГУНП, в ході якої обговорено ряд проблемних питань, що виникають під час виконання службових обов’язків,  спільних заходів  щодо удосконалення та організації спільної роботи. Координація зусиль зацікавлених структур вкрай необхідні задля отримання позитивних результатів. І та схема діяльності, яка вибудовувалась роками, дає змогу оперативно та злагоджено виконувати спільні завдання.

Адже співпраця націлена на єдиний результат - зменшення злочинності на території району, та забезпечення правопорядку громади.

Робоча зустріч з працівниками районного відділу поліції.

 

Днями, працівниками Новоукраїнського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області, організовано робочу зустріч з старшим оперуповноваженим СКП Новоукраїнського РВП ГУНП, в ході якої обговорено спільний алгоритм дій територіальних органів поліції та уповноважених органів з питань пробації,  а також проблемні питання щодо удосконалення та організації спільної роботи.

Також було проведено взаємозвірку кількості осіб, які перебувають на обліку відділу та знаходяться у розшуку.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВОУКРАЇНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

Начальник відділу

 

Контактні дані:

Гавриш Людмила Володимирівна, підполковник

внутрішньої служби

_________________________________________________

поштова адреса: вул. Соборна, 70, м.Новоукраїнка

електронна скринька: kr18[email protected]

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

- забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

- надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

- організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

- пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

- допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

- особа, щодо якої складається досудова доповідь;

- особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

- особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

- особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

- звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

- особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

- можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

- збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

- збереження роботи та житла;

- позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

- убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

- справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

- зниження злочинності;

- зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

- позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

- дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

- Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

- Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

- Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.