27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Триває національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу».

Чергова зустріч щодо забезпечення комплектування бригад в рамках проекту «Гвардія наступу» відбулася в приміщенні КНП «Добровеличківська лікарня» за участі першого заступника начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Максима Кочури та представника Національної поліції України. Працівникам закладу надали повну інформацію про особливості військової служби у підрозділах «Гвардії Наступу».

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Приєднуйся до Гвардії Наступу!

Анкету можна заповнити онлайн: https://storm.mvs.gov.ua/ , або в рекрутингових центрах "Гвардії Наступу", які  працюють в п’яти ЦНАПах області.