27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна
cvk

Адреса відділу:

27100, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Новоукраїнка, вул. Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх) телефон (05251) 2-27-48.

 

Графік роботи відділу:

  • понеділок - четвер з 8.00 до 17.15;
  • п’ятниця з 8.00 до 16.00;
  • перерва на обід з 12.00 до 13.00,
  • субота, неділя - вихідні.

 

drv

Особистий кабінет виборця

Зміна персональних даних Включення до реєстру Здійснення публічного контролю Тимчасова зміна голосування

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ

Центральна виборча комісія прийняла Постанову від 7 липня 2023 року № 43 «Про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України»

Детальніше за посиланням https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-nelegitimnist-organizatsii-pidgotovki-ta-provedennya-rosiyskoyu-federatsiieyu-bud-yakih-viboriv-na-timchasovo-okupovanih-teritoriyah-ukraini.html

З 1 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ВИБОРЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ ДО ОРГАНУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ "ІНТЕРНЕТ"

З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

- заяву щодо свого включення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України) ;

- заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України);

- заяву щодо зміни своєї виборчої адреси - до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;

- заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;

- заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи - до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи або до відповідної закордонної дипломатичної установи України, якщо виборча адреса особи знаходиться за межами України; 

- запит щодо змісту своїх персональних даних - до будь-якого органу ведення Реєстру;

- запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою - до будь-якого органу ведення Реєстру.

Виборець для визначення йому органом ведення Державного реєстру виборців виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу або процесу референдуму – до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця.

У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі "Інтернет" за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Копія (копії) документа (документів) додається (додаються) до заяви в електронній формі у вигляді файлу (файлів) у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого (яких) не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі "Інтернет", повинні містити адресу електронної пошти заявника.

Кабінет виборця: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111

До уваги громадян України, які фактично проживають

не за зареєстрованим місцем проживання!

18 травня Центральна виборча комісія своєю постановою № 88 спростила процедуру розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, тобто коли виборча адреса виборця визначається органом ведення Державного реєстру виборців за мотивованим зверненням виборця.

Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2020 року.

Затверджений постановою Порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців мотивованого звернення громадянина України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, щодо зміни виборчої адреси.

Ухваленим Порядком, зокрема, передбачено, що виборець може подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. Заява в паперовій формі може бути подана також через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, що дозволить безперешкодно скористатися цією процедурою людям з інвалідністю. До заяви обов’язково додається один з перелічених документів:

Перелік документів

Така заява може бути подана з моменту набрання чинності постанови, але не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу. Варто зауважити, що нова заява про зміну виборчої адреси може бути подана не раніше ніж через 180 днів після подачі першої.

Відтак Центральна виборча комісія розширила можливості для реалізації виборчих прав громадян. Зокрема, завдяки зазначеній процедурі у найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь внутрішньо переміщені особи. У свою чергу для інших громадян України вона створить можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають.

Заява щодо зміни виборчої адреси відповідно до ч.3 ст.8 ЗУ "Про державний реєстр виборців"

До уваги виборців!

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Виборець, включений до списку виборців на звичайній виборчій дільниці, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення одного з таких документів:

- паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки

- військового квитка (виключно для військовослужбовців строкової служби)

- тимчасового посвідчення громадянина України.

Наголошуємо, що вимагання членом дільничної виборчої комісії при видачі виборчого бюлетеня інших документів, крім зазначених вище, наприклад, довідки про реєстрацію місця проживання виборця; витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, тощо є неприпустимим.

Увага!

Виборці - власники ІD-паспортів!

З 20 червня 2018 року для внесення змін до Реєстру та підтвердження місця реєстрації у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації, надання витягу з реєстру разом із новим паспортом-карткою є необов’язковим у зв’язку з наявністю у відділі пристрою для зчитування ІD-паспортів.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської райдержадміністрації рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України (у разі наявності - ІD-паспорт).

Звертатись за адресою: м.Новоукраїнка. вул. Соборна, 59, кабінет 10 (І поверх),
телефон (05251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15;

п’ятниця з 8.00 до 16.00;

перерва на обід з 12.00 до 13.00;

субота, неділя – вихідні.

Шановні виборці!

Відповідно до Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20.11.2012 № 5492-VI зі змінами і доповненнями внесеними Законами України № 1474-VIII від 14.07.2016, № 1670-VIII від 06.10.2016, № 1774-VIII від 06.12.2016 в Україні запроваджено видачу ID-паспортів.

Власникам ІD-паспортів з метою уникнення ускладнень із підтвердженням місця реєстрації разом із новим паспортом-карткою необхідно надати паперовий витяг з реєстру.

З метою підтримання в актуальному стані даних Державного реєстру виборців, відділ ведення Державного Реєстру виборців апарату Новоукраїнської РДА рекомендує звертатися до відділу для уточнення власних персональних даних. При собі необхідно мати паспорт громадянина України ( в разі наявності ІD-паспорта — витяг з реєстру).

Звертатись за адресою м.Новоукраїнка, вул.Соборна, 59, кабінет 10 (I поверх),
телефон (05251) 2-27-48.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15;

п’ятниця з 8.00 до 16.00;

перерва на обід з 12.00 до 13.00;

субота, неділя – вихідні.

До уваги громадян України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців

 

“Органам реєстрації міської та сільських рад”

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату
Новоукраїнської державної адміістрації

Відділ ведення Державного реєстру виборців утворений Новоукраїнською районною державною адміністрацією та є структурним підрозділом апарату райдержадміністрації, відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Структура відділу:

  • Начальник відділу — Аношкіна Оксана Євгеніївна

  • Головний спеціаліст - Попок Ольга Миколаївна

Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:

  • - ведення персоніфікованого обліку виборців для забезпечення обліку громадян України, що мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території району;

  • - складання списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищного голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

1. Подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2. Отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3. Отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4. Одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5. Звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6. Оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7. Захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.

У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Шановні жителі Новоукраїнського району!

Для перевірки та уточнення персональних даних у Державному реєстрі виборців Вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ та інші підтверджуючі документи.

 Маєте проблеми зору? Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"