27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

В рамках проведення  рекрутингової кампаніії «Гвардія наступу» на території Новоукраїнського району проводилися зустрічі за участі керівництва Новоукраїнської районної військової адміністрації та Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко, перший заступник начальника РВА Максим Кочура спільно з начальником управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської облдержадміністрації Володимиром Слінченко провели інформаційні зустрічі з громадськістю в ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка», філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Новоукраїнський КХП», на території Піщанобрідської сільської та Добровеличківської селищної рад.

Під час зустрічей представники Національної поліції України та Національної гвардії України надали роз’яснення щодо служби у підрозділах Національної гвардії України, Національної Поліції України та Прикордонної служби України.

Заявку можна подати через сайт ( https://storm.mvs.gov.ua/ ) "Гвардії наступу", або в п’яти ЦНАПах області.

Час повертати своє!