27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

22 березня 2023 року з робочим візитом радниками патронатної служби апарату Кіровоградської обласної військової адміністрації Галиною Пастух та Людмилою Поліщук відвідано місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в с. Любомирка Піщанобрідської, смт Добровеличківка та с. Дружелюбівка Добровеличківської територіальних громад Новоукраїнського району.

Керівництво громад ознайомили із організацією роботи в місцях  компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, які прибули восени 2022 року евакуаційним  потягом із Донецької області.

Галина Пастух поспілкувалася із мешканцями місць компактного проживання, оглянула кімнати та умови проживання. Під час розмови із мешканцями  поцікавилась  станом їх матеріального забезпечення, вчасним отриманням державної грошової допомоги, медичним забезпеченням та гуманітарною підтримкою.

Галина Василівна надала рекомендації  керівництву громад та допомогу щодо вирішення проблемних питань, які виникли під час зустрічі.

Новоукраїнський район надав прихисток більше 800 жителям Донеччини, хтось із них  залишився проживати в районі, хтось поїхав далі від війни. Галина Василівна разом із Людмилою Поліщук наголосила, що головне завдання, щоб люди, які приїхали  на Кіровоградщину, почували себе комфортно на нашій землі.