27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Триває національна кампанія добровільного рекрутингу «Гвардія наступу».

Чергова зустріч щодо забезпечення комплектування бригад в рамках проекту «Гвардія наступу» відбулася в приміщенні КНП «Новоукраїнська міська лікарня» за участі першого заступника начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Максима Кочури, Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного та представників Національної гвардії України, Національної Поліції України та Прикордонної служби України. Працівникам закладу надали повну інформацію про особливості військової служби у підрозділах «Гвардії Наступу».

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Приєднуйся до Гвардії Наступу!

Анкету можна заповнити онлайн: https://storm.mvs.gov.ua/ , або в рекрутингових центрах "Гвардії Наступу", які  працюють в п’яти ЦНАПах області.

Час повертати своє!