27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Для працівників Новоукраїнської районної військової адміністрації було проведено симуляційний тренінг з оволодінням практичних навичок по темі "Зупинка критичної кровотечі". По закінченню тренінгу учасники отримали два сертифіката від ГО "Стратегія майбутнього" та Американської колегії хірургів "The Committee on Trauma".

Знання з домедичної допомоги можуть бути життєво важливими в умовах воєнних дій, коли доступ до медичної допомоги може бути обмеженим або неможливим.

Крім безпосередньої користі для людей під час воєнних дій, знання з домедичної допомоги можуть сприяти формуванню культури безпеки та першої допомоги в громаді. Це може привести до більш свідомого ставлення до власного здоров'я та здоров'я інших людей, що сприятиме підвищенню якості життя та загальному розвитку суспільства.