27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Не зникне з людської пам’яті великий подвиг і велика трагедія українського народу – його битва, його перемога над нацизмом! Друга світова війна забрала мільйони людських життів.

Начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко, голова районної ради Олександр Небога, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний разом з громадськістю взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Пам’яті та Примирення та вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до Обеліску Слави та пам’ятнику Воїнам–визволителям у місті Новоукраїнка.

Керівники району та міста, представники ветеранської організації та жителі села Звірівка вшанували пам’ять загиблих військовополонених у концентраційному таборі на станції Адабаш покладанням квітів до меморіалу.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих у роки Другої світової війни, а також всіх, хто загинув внаслідок збройної агресії росії проти України хвилиною мовчання

Низький уклін, вічна пам’ять і слава воїнам, які зі зброєю в руках захищали нашу країну та зупинили нацизм у Європі!

Честь і слава живим героям!

Слава ЗСУ! Слава Україні!