27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Перший заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Максим Кочура здійснив робочий візит на територію Добровеличківської селищної ради, під час якого разом із заступником селищного голови Іриною Височанською  оглянув стан укриттів закладів освіти.

Під час зустрічей Максим Олегович наголошував на важливості забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій, адже, безпека дітей – одна з головних тем в умовах воєнного часу.

Робочі поїздки здійснюються за участі начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я та спорту Олени Матвієнко та представників Новоукраїнського районного відділення ГУ ДСНС в Кіровоградській області.