27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

09 травня 2023 року з робочим візитом радниками патронатної служби апарату Кіровоградської обласної військової адміністрації Галиною Пастух та Людмилою Поліщук відвідано місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в с. Дружелюбівка Добровеличківської територіальної громади та Тишківську громаду Новоукраїнського району.

Галина Василівна під час зустрічі з внутрішньо-переміщеними особами подарувала ноутбук багатодітній сім’ї, яка переїхала в с. Дружелюбівку з м. Українськ Покровського району Донецької області.

Під час візиту на територію Тишківської територіальної громади робоча група, оглянула кімнати та умови проживання внутрішньо-переміщених осіб.

Галина Пастух та Людмила Поліщук поспілкувалися із мешканцями місць компактного проживання. Під час розмови поцікавились станом їх матеріального забезпечення, вчасним отриманням державної грошової допомоги, медичним забезпеченням та гуманітарною підтримкою.