27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Перший заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Максим Кочура разом з Новомиргородським міським головою Ігорем Забажаном взяли участь у офіційному відкритті Коробчанського підрозділу місцевої пожежної охорони Новомиргородської територіальної громади.

Уже декілька років поспіль підрозділ місцевої пожежної охорони забезпечує ефективне реагування на випадки пожеж  та інших надзвичайних ситуацій на території громади. Після переведення установи до підпорядкування Новомиргородської міської ради було вжито заходів щодо посилення матеріальної бази загону структурними підрозділами ДСНС на рівні області та району.

Цей захід є значущим кроком у напрямку підвищення рівня безпеки та захисту мешканців громади від пожежних загроз.