27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

27 липня Україна відзначає День медичного працівника.

Перший заступник начальника районної військової адміністрації Максим Кочура та Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний взяли участь в урочистих заходах присвячених професійному святу медиків.

Керівники району та міста побажали медичним працівникам оптимізму, витримки та міцного здоров’я у цей нелегкий час.

Привітали колег із професійним святом т.в.о. директора КП "Новоукраїнська міська лікарня" Петро Гинькут та головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоукраїнської міської ради» Валентина Фортинська.

Також кращих представників галузі охорони здоров’я було нагороджено районними та міськими відзнаками.