27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Для успішної інклюзії дітей з особливими потребами необхідно разом працювати над тим, щоб всі без винятку учні відчували себе бажаними і цінними та отримували правильну підтримку, яка допоможе їм розвинути свої таланти і досягти своїх цілей. Коли освіта є справді інклюзивною, вона дійсно приносить користь всім учням, а не тільки учням з обмеженими можливостями чи особливими потребами.

З метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг усіх учасників освітнього процесу у закладах освіти Новомиргородської міської ради наявні пандуси та нульові відмітки, облаштовано вбиральню для дітей з особливими освітніми потребами у ліцеї №3, функціонують ресурсні кімнати, забезпечено діяльність інклюзивно-ресурсного центру.