27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Навіть у такий складний для країни час, коли війна в Україні триває, одним із головних пріоритетів у нашій державі залишається турбота про здоров’я та життя жителів громад.

Так, нещодавно, три громади Новоукраїнського району, Рівнянська, Злинська та Глодоська, отримали автомобілі екстреної медичної допомоги.

Автомобілі закуплені централізовано Державним підприємством "Медичні закупівлі України" та завдяки командній роботі Народного депутата України Ігоря Мурдія, начальника Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Райковича, голови обласної ради Юрія Дрозда, начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександра Дубченка та депутата обласної ради Владислава Шаповалова.

З бюджетів Глодоської, Злинської та Рівнянської сільських рад були виділені кошти в сумі по 160 тисяч гривень на фінансування витрат пов’язаних з реєстрацією транспортного засобу, установки спецсигналів, придбання страховки та інші напрямки.

«Цей реанімобіль обладнаний сучасною технікою, яка допоможе рятувати життя, не втрачаючи дорогоцінного часу. Тепер жителі громади та навколишніх сіл отримуватимуть екстрену медичну допомогу європейського рівня якості. Життя та здоров’я українців для нас усіх – найвищий пріоритет», – наголосив голова обласної ради Юрій Дрозд.

Керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Олександр Ярошенко подякував посадовцям та депутатам за розуміння, хвилювання та турботу, розповів про важливість надання екстреної медичної допомоги постраждалим 24/7.

Автомобілі екстреної медичної допомоги оснащені сучасним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги на долікарняному етапі. Завдяки цьому поліпшиться якість та доступність до екстреної медичної допомоги населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"