27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

12 вересня 2023 року відбулося засідання районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській районній військовій адміністрації. На засіданні комісії розглянуто питання щодо проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Новоукраїнського району у 2023 році.

Приманки з вакциною будуть розповсюджуватися робочими групами шляхом наземного розподілу. В робочі групи ввійдуть спеціалісти ветеринарної медицини, представники лісового та мисливського господарства, користувачі мисливських угідь, органів місцевого самоврядування.

Дана кампанія спрямована на створення стійкого імунітету до сказу серед диких тварин.

Приманка з вакциною є безпечною для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку. При виявленні приманок – не беріть їх до рук і не переносьте з місця розкладання.