27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Сьогодні, 15 вересня 2023 року, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня рятівника в Новоукраїнському районному управлінні ГУ ДСНС України в Кіровоградській області, яке святкується в Україні 17 вересня.

В урочистостях взяли участь керівники району, міста, головного управління ДСНС України в Кіровоградській області та особовий склад Новоукраїнського районного управління ГУ ДСНС України в Кіровоградській області.

Рятівників привітали з святом та подякували за віддану, важку та ризиковану працю. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника було відзначено працівників Новоукраїнського РУ ГУ ДСНС України обласними, районними та міськими відзнаками.