27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

З першого жовтня у громадах Новоукраїнського району приведені в готовність до розгортання і функціонування 71 Пункти незламності.

Керівниками Новоукраїнської районної військової адміністрації проводиться моніторинг стану готовності пунктів незламності району відповідно до вимог, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 року №1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності».

06 жовтня 2023 року заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Марія Щека здійснила огляд пунктів незламності на території Помічнянської міської ради. За результатами проведеної перевірки надано рекомендації щодо функціонування Пунктів незламності.