27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

10 жовтня 2023 року начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко здійснив робочу поїздку на територію Новомиргородської міської ради з метою проведення перевірок пунктів незламності на їх відповідність нормам постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 року № 1401 “Питання організації та функціонування пунктів незламності”.

У разі блекауту, у Пунктах Незламності, незважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечок.

За результатами проведеної перевірки надано рекомендації щодо функціонування Пунктів незламності.