27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

Начальником служби у справах дітей районної військової адміністрації Ларисою Миронескул було проведено методичну нараду – семінар для начальників та спеціалістів служб у справах дітей міських, селищних та сільських рад Новоукраїнського району з питань захисту прав та інтересів дітей на території Новоукраїнського району.

Під час наради-семінару було обговорено питання щодо здійснення координації та співпраці служб у справах дітей територіальних громад у період воєнного стану, правового захисту дитини, яка скоїла правопорушення або засуджена, профілактики правопорушень серед неповнолітніх та недопущення проявів безвідповідального батьківства. Учасники наради-семінару обмінювалися досвідом, брали участь у обговоренні практичних ситуацій та тренінгових вправах.

Також у методичній нараді взяли участь провідний інспектор Новоукраїнського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Людмила Гавриш та старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області Ольга Ляшенко. Спільно обговорили питання щодо співпраці вказаних державних установ з органами місцевого самоврядування з метою захисту прав та інтересів дітей на території району.

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"