27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Впродовж доби 26-27 листопада на території Кіровоградської області спостерігалося погіршення погодних умов у вигляді дощу, сильного мокрого снігу та ожеледі.

Рятувальникам довелося десятки разів визволяти людей та автівки зі снігових заметів.

Новоукраїнською районною військовою адміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств було задієно транспортні засоби для подолання стихії. Затори та великі снігові намети було ліквідовано на ділянці автомобільної дороги М-13 Кропивницький-Платонове, біля села Захарівка, на ділянці  автомобільної дороги М-30 Стрий – Ізварине, біля смт. Смоліно, с. Велика Виска, с. П’ятихатки.

На 74 км автомобільної дороги М-13, що на території Миколаївської області зі снігового полону звільнено великоваговий транспорт.

Дякуємо всім керівникам сільськогосподарських та промислових  підприємств, які долучились до ліквідації наслідків негоди.

Особлива подяка підрозділам районного управління ГУ ДСНС, Роману Стадніченку, Денису Голенку , керівництву ФГ «Світанок», СТОВ «Степ-Агро», ТОВ «Єврощебінь» та їх працівникам, які безпосередньо взяли участь у буксируванні автомобілів та розгортанні снігу на трасі М-13 Кропивницький-Платонове.