27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

29 листопада 2023 року, начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко провів нараду в онлайн режимі з міськими, селищними та сільськими головами.

Основним питанням на нараді було проведення загальної мобілізації на території району. Начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бут доповів присутнім про ситуацію з оповіщення та призову військовозобов’язаних на територіях громад. Дані заходи проводяться, як виважений та обґрунтований крок заради забезпечення майбутнього та обороноздатності держави.

Також обговорилося важливе питання - ліквідація негоди та відновлення електропостачання в громадах. Голови громад доповіли про ситуацію на відповідальних територіях та окреслили деякі проблемні питання.

Олександр Євгенович подякував всім керівникам громад та підприємств за оперативну роботу по ліквідації наслідків негоди та наголосив на готовності до наступного погіршення погодних умов.