27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

Сьогоріч, 6 грудня в День Збройних Сил України ми вперше відзначали День святого Миколая. Святий Миколай, це символ щедрості та любові. Попри всі обставини, дитина завжди залишається дитиною, яка хоче свята, доброти, уваги та подарунків.

В День святого Миколая заступник начальника Новоукраїнської районної військової адміністрації Андрій Шиптенко привітав зі святом дітей Героїв Новоукраїнської територіальної громади.

Також було передано солодощі дітям Новоукраїнського району від народного депутата України Ігоря Мурдія та сік від сільгоспвиробників.

Хай мрії збуваються, тепла, радості та щастя нашим дітям, хай святий Миколай принесе їм мирне небо.