27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

 

14 грудня 2023 року під головуванням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича проведено регіональні командно-штабні навчання. Спостерігачами з проведення командно-штабних навчань були представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій України та Національної поліції України.

На рівні Новоукраїнського району відпрацьовано ввідну щодо ускладнення погодних умов та утворення заторів з великогабаритного транспорту на дорозі загальнодержавного значення М-30 ,,Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине, а саме на відрізку автодороги с. П’ятихатки – с. Велика Виска.

При ліквідації надзвичайної ситуації задіяні сили та засоби спеціалізованих служб району, а також техніка ,,ДС Пром Груп, що обслуговує автодорогу загального користування державного значення М-30 ,,Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине.

Також відпрацьовано злагодженість роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та на місці утворення надзвичайної ситуації відпрацьовано взаємодію сил та засобів цивільного захисту району, які задіяні в проведені аварійно-рятувальних роботах.

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"