27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

5 лютого стартував територіальний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під лозунгом «Разом переможемо».

Заступник начальника районної військової адміністрації Андрій Шиптенко взяв участь у відкритті другого етапу проєкту в Рівнянській територіальній громаді.

Андрій Володимирович привітав присутніх з початком наступного етапу змагань, побажав гарної гри та подякував за запрошення.

Територіальний етап обіцяє стати справжньою спортивною ареною, де учні не лише зʼясовуватимуть переможців, а й визначатимуть, хто продовжить участь у районному етапі змагань.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl