27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: [email protected]

16 лютого 2024 року під головуванням начальника Кіровоградської військової обласної адміністрації Андрія Райковича, за участі голови Кіровоградської обласної ради Юрія Дрозда та народного депутата України Ігоря Мурдія відбулася робоча зустріч з керівниками органів місцевого самоврядування.

Начальник Новоукраїнської районної військової адміністрації Олександр Дубченко доповів про основні завдання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації в 2024 році державної політики у сфері соціально-економічного розвитку забезпечення життєдіяльності громад в умовах воєнного стану.

На нараді обговорювалися актуальні завдання на 2024 рік: стабільна економіка, підтримка фронту, увага ВПО, соціальний захист населення, оборона території, ремонт укриттів, забезпечення якісної роботи медичних закладів, створення додаткових робочих місць.

На Кіровоградщині триває другий етап масштабного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Олександр Дубченко разом керівниками області та народним депутатом відвідали змагання з волейболу серед дівчат Новоукраїнської громади, які проводяться в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Олександр Євгенович побажав волейболісткам гарних результатів, позитивних емоцій, великих спортивних перемог та подякував Збройним Силам України, завдяки яким ми працюємо, а наші діти навчаються та займаються спортом.

Під час візиту до Новоукраїнської лікарні обговорено реалізацію проєкту «Реконструкція будівель, споруд, комунікацій та облаштування прилеглої території» комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня».

Проєкт включено до Переліку проєктів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на реалізацію проєктів  у рамках Програми з відновлення України.

Посадовці також відвідали Помічнянський садочок «Ясочка».

В 2023 році в Помічнянській громаді здійснено ремонтні роботи щодо облаштування укриття на 150 осіб в дошкільному навчальному закладі №1 «Ясочка». На роботи витрачено кошти з місцевого бюджету в сумі 2,536 тис. грн.

В укритті проведено поточний ремонт, відремонтовано усі комунікації, встановлено системи каналізування, водовідведення, водопостачання та освітлення, наявна система вентиляції. Для дітей з особливим освітніми потребами облаштовано санітарну кімнату.